Projektowanie haftów komputerowych podstawy + zaawansowany

Prowadzi Andrzej Śniadek
Długość kursu - 14h
Poziom Zaawansowania: Początkujący
Miejsce: Pracownia ultraMaszyna ul. Kasprzaka 7/U11, Warszawa

Opis kursu

Masz pracownię krawiecką i chcesz tworzyć spersonalizowane tshirty, torby, poszewki, ubrania, pościel lub ozdabiać przedmioty użytku codziennego np. ręczniki?
Jeśli chcesz rozwinąć swój punkt usługowy o haftowanie lub projektowanie haftów komputerowych to wiedza dotycząca prawidłowych technik hafciarskich jest absolutnie niezbędna.
Dzięki dwudniowemu, kompleksowemu szkoleniu z projektowania haftów komputerowych zyskasz czas, który bardzo często nasi klienci tracą na samodzielne próby rozgryzienia tajników oprogramowania czy też technik haftowania.

Ważne: Nie wymagamy od Ciebie żadnej wiedzy ani wcześniejszej praktyki w haftowaniu. Na szkolenie koniecznie zabierz ze sobą laptopa, na którym wcześniej należy zainstalować oprogramowanie hafciarskie - link otrzymasz od nas w mailu organizacyjnym. (Ważne! Przesyłany program MBX działa tylko na systemie operacyjnym Windows!)

Jeśli chcesz kożystać z programu haciarskiego który posiadasz i jest to np. Janome MBX, Hatch Embroidery Digitizer, Bernina-Wilcom Designer Plus, nie ma żadnego problemu. Niestety obsługa niższych wersji programów nie będzie zawarta w tym kursie.

Szkolenie prowadzi Andrzej Śniadek - projektant haftów z wieloletnim doświadczeniem, certyfikowany trener opragramowania hafciarskiego Wilcom, od prawie dwudziestu lat prowadzi z sukcesami biuro projektowe hafciarskie.

W cenie kursu otrzymujesz:
• opiekę nauczyciela prowadzącego - w trakcie kursu jest do Twojej dyspozycji a po zakończeniu zajęć masz naszą stałą opiekę, w przypadku pytań jesteśmy dla Ciebie do dyspozycji,
• nieograniczony dostęp do kuchni: kawa, herbata w kilku rodzajach :)
• doradztwo w sprawie materiałów i maszyn w strefie sklepowej: dziewczyny ze sklepu zawsze chętnie doradzą Ci, co możesz kupić, aby w pełni wykorzystać nabytą wiedzę w domu :)

Dla kogo jest ten kurs? 
Program kursu uwzględnia podstawy haftu w związku z tym nie wymagamy od Ciebie żadnej wiedzy ani wcześniejszej praktyki w haftowaniu.
Kurs przeznaczony jest:
• dla osób, które chcą rowinąć swoją firmę o usługi personalizacji,
• dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności, 
• dla osób, które chcą nauczyć się od podstaw projektowania haftów, dla celów prywatnych oraz komercyjnych. 

Galerię zdjęć, rozbudowany program kursu i terminarz zajęć dla poszczególnych grup znajdziesz poniżej (w zakładkach).

Aby zobaczyć terminy zajęć wybierz najpierw grupę, w przypadku której odpowiada Ci data startu zajęć a następnie zjedź niżej - w zakładce terminarz spotkań możesz sprawdzić poszczególne daty obowiązujące dla konkretnej, wybranej grupy.

Cena
850,00 

Sprawdź zakupy na raty

Długość kursu:
14h
Poziom Zaawansowania:
Początkujący
Miejsce:
Pracownia ultraMaszyna ul. Kasprzaka 7/U11, Warszawa
Instruktor:
Andrzej Śniadek
Grupa kursu: PROJ HAFT P5 Data rozpoczęcia kursu: 24.01.2022 Data zakończenia kursu: 25.01.2022
Poniedziałek 24.01.2022 Godzina 10:00 - 17:00
Wtorek 25.01.2022 Godzina 10:00 - 17:00

Polecane produkty