Dostawy

Informujemy, że zamówienia realizujemy na bieżąco tzn.: zamówienia złożone i opłacone do godziny 12:00 (południe) są wysyłane najczęściej jeszcze tego samego dnia.

Sklep internetowy obsługujemy w godzinach od 8:30 do 16:30 od poniedziałku do piątku. Paczki wysyłamy w dni robocze do godziny 12:00.

Standardowym terminem realizacji zamówienia są 24 godziny; jeżeli zamówiony towar dostępny jest na stanie w magazynie, wysyłany jest najpóźniej następnego dnia po otrzymaniu płatności (wtedy czas realizacji może wynosić do maksymalnie 2 dni roboczych), a jeżeli aktualnie nie ma go w magazynie, to jest wysyłany niezwłocznie po otrzymaniu go od dystrybutora (w takim przypadku czas realizacji może wydłużyć się do około 5 dni roboczych).
O sytuacjach powodujących niestandardowe wydłużenie czasu realizacji zamówienia, klient informowany jest niezwłocznie drogą telefoniczną lub mailową przez pracownika działu obsługi klienta.

Akceptowalnymi przez nas formami dostawy/odbioru są:

 • przesyłka kurierska krajowa (InPost),
 • przesyłka do paczkomatu (InPost) dla wybranych produktów, które mieszczą się w paczkomacie,
 • przesyłka kurierska krajowa (DPD),
 • przesyłka międzynarodowa kurierska (GLS, DHL, UPS),

 

ODBIÓR PRZESYŁKI OD KURIERA

Każda przesyłka jest przez nas dokładnie sprawdzana pod kątem wszelkich uszkodzeń przed przekazaniem jej kurierowi. Dodatkowo, nasze paczki posiadają oznaczenia ostrzegawcze informujące o tym, że należy ostrożnie postępować z nimi w trakcie transportu. Wszystkie sprzęty w postaci: maszyn, overlocków, hafciarek itd. są wysyłane w specjalnych, styropianowych stelażach oraz dopasowanych pudełkach kartonowych uniemożliwiających ruch produktu w opakowaniu w trakcie transportu.

WAŻNE!

Nie przyjmuj od kuriera uszkodzonej przesyłki!
Bardzo ważne jest, aby w momencie odbioru przesyłki sprawdzić ją pod kątem ewentualnych uszkodzeń w obecności kuriera i jeżeli zostanie stwierdzona szkoda należy bezwzględnie spisać stosowny protokół.

Jeżeli szkoda zostanie stwierdzona i udokumentowana później (po formalnym odbiorze przesyłki) ani my ani firma kurierska nie będziemy mogli uznać zgłoszenia reklamacyjnego z tego tytułu.

 

Cennik dostaw kurier InPost

 • dla zamówień o wartości poniżej 399 zł – 14 zł (pobranie +5 zł)
 • dla zamówień o wartości 399 zł i więcej – 0 zł (pobranie +5 zł)
Cennik dostaw Paczkomaty InPost
 • dla zamówień o wartości poniżej 399 zł – 12 zł (pobranie +5 zł)
 • dla zamówień o wartości 399 zł i więcej – 0 zł (pobranie +5 zł)
Cennik dostaw kurier DPD 
 • dla zamówień o wartości poniżej 399 zł - 15 zł (pobranie +5 zł)
 • dla zamówień o wartości 399 zł i więcej - 0 zł (pobranie +5 zł)

 

 

WYSYŁKA ZA GRANICĘ

Wysyłamy również za granicę! 

Poniżej prezentujemy cennik wysyłki zagranicznej do krajów UE. Przedstawione ceny dotyczą paczek spełniających następujące kryteria:
 • waga do 30kg
 • maksymalna długość boku to 175 cm, przy czym suma obwodu podstawy i wysokości opakowania nie może przekraczać 300 cm, gdzie wysokość stanowi najdłuższy bok paczki max 300 cm = (2x długość + 2x szerokość + najdłuższy bok)

Aby dokonać zakupu z wysyłką zagraniczną należy w koszyku w części “Adres dostawy” wybrać z listy odpowiedni kraj doręczenia. System automatycznie zaktualizuje koszty wysyłki.

Wycena kosztów dostawy do pozostałych krajów lub dla większych gabarytów jest możliwa po wcześniejszym kontakcie mailowym - prosimy o przygotowanie takich danych jak: nazwa kraju, kod pocztowy, lista produktów do wysłania;

*WAŻNE!

Wysyłka do Norwegii oraz Wielkiej Brytanii podlega odprawie celnej. Koszty z tytułu cła dodatkowo ponosi kupujący a ich wysokość ustalana jest przez Urząd Celny właściwy dla danego kraju na podstawie wartości i zawartości paczki. Aby uzyskać informacje na temat wysokości opłat należy skontaktować się ze swoim Urzędem Celnym.

Więcej szczegółów dotyczących wysyłek zagranicznych znajdziesz w naszym Regulaminie §14