Dostawy

Informujemy, że zamówienia realizujemy na bieżąco tzn.: zamówienia złożone i opłacone do godziny 12:00 (południe) są wysyłane najczęściej jeszcze tego samego dnia.

Nasz sklep stacjonarny jest otwarty w następujących godzinach pracy: od 10:00 do 18:00 a paczki wysyłamy w dni robocze do godziny 12:00.

Sklep internetowy obsługujemy w tych samych godzinach pracy, co sklep stacjonarny.

Standardowym terminem realizacji zamówienia są 24 godziny; jeżeli zamówiony towar dostępny jest na stanie w magazynie, wysyłany jest najpóźniej następnego dnia po otrzymaniu płatności (wtedy czas realizacji może wynosić do maksymalnie 2 dni roboczych), a jeżeli aktualnie nie ma go w magazynie, to jest wysyłany niezwłocznie po otrzymaniu go od dystrybutora (w takim przypadku czas realizacji może wydłużyć się do około 5 dni roboczych).
O sytuacjach powodujących niestandardowe wydłużenie czasu realizacji zamówienia, klient informowany jest niezwłocznie drogą telefoniczną lub mailową przez pracownika działu obsługi klienta.

Akceptowalnymi przez nas formami dostawy/odbioru są:

 • przesyłka kurierska krajowa (InPost),
 • przesyłka do paczkomatu (InPost) dla wybranych produktów, które mieszczą się w paczkomacie,
 • przesyłka kurierska krajowa (DPD),
 • przesyłka międzynarodowa kurierska (GLS, DHL, UPS),
 • odbiór osobisty - płatność kartą oraz gotówką.

 

ODBIÓR PRZESYŁKI OD KURIERA

Każda przesyłka jest przez nas dokładnie sprawdzana pod kątem wszelkich uszkodzeń przed przekazaniem jej kurierowi. Dodatkowo, nasze paczki posiadają oznaczenia ostrzegawcze informujące o tym, że należy ostrożnie postępować z nimi w trakcie transportu. Wszystkie sprzęty w postaci: maszyn, overlocków, hafciarek itd. są wysyłane w specjalnych, styropianowych stelażach oraz dopasowanych pudełkach kartonowych uniemożliwiających ruch produktu w opakowaniu w trakcie transportu.

WAŻNE!

Nie przyjmuj od kuriera uszkodzonej przesyłki!
Bardzo ważne jest, aby w momencie odbioru przesyłki sprawdzić ją pod kątem ewentualnych uszkodzeń w obecności kuriera i jeżeli zostanie stwierdzona szkoda należy bezwzględnie spisać stosowny protokół.

Jeżeli szkoda zostanie stwierdzona i udokumentowana później (po formalnym odbiorze przesyłki) ani my ani firma kurierska nie będziemy mogli uznać zgłoszenia reklamacyjnego z tego tytułu.

 

Cennik dostaw kurier InPost

 • dla zamówień o wartości poniżej 399 zł – 14 zł (pobranie +5 zł)
 • dla zamówień o wartości 399 zł i więcej – 0 zł (pobranie +5 zł)
Cennik dostaw Paczkomaty InPost
 • dla zamówień o wartości poniżej 399 zł – 12 zł (pobranie +5 zł)
 • dla zamówień o wartości 399 zł i więcej – 0 zł (pobranie +5 zł)
Cennik dostaw kurier DPD 
 • dla zamówień o wartości poniżej 399 zł - 15 zł (pobranie +5 zł)
 • dla zamówień o wartości 399 zł i więcej - 0 zł (pobranie +5 zł)

 

WYSYŁKA ZA GRANICĘ

Wysyłamy również za granicę! 

 • do krajów Unii Europejskiej (oprócz Azorów) wysyłamy przesyłki kurierem GLS - koszt dostawy wacha się w granicach od 75 zł do 150 zł
 • do Niemiec, w przypadku zamówień do 1000 zł, koszt dostawy to od 40 zł do 50 zł
 • wycena kosztów dostawy do pozostałych krajów jest możliwa po wcześniejszym kontakcie mailowym - prosimy o przygotowanie takich danych jak: nazwa kraju, kod pocztowy, lista produktów do wysłania;

WAŻNE!

Wysyła za granicę każdorazowo wymaga od nas dokonania wyceny, która określa dokładny koszt dostawy. Powyższe ceny należy traktować jako orientacyjne. Na finalną cenę dostawy składają się takie czynniki jak kod pocztowy, kwota ubezpieczenia oraz wymiary i waga paczki.

 

ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE STACJONARNYM: W przypadku złożenia zamówienia bez jego opłacenia (przelewem elektronicznym lub tradycyjnym), przy wybraniu opcji dostawy odbiór osobisty, złożenie nie jest równoznaczne z rezerwacją towaru. Oznacza to, że przy tej metodzie złożenia zamówienia nie dajemy gwarancji, że w momencie zgłoszenia się po odbiór zamówienia, będzie ono kompletne.