Szyciowe pogotowie

Prowadzi Jolanta Wójcik
Długość kursu - 4h
Poziom Zaawansowania: Początkujący
Miejsce: Pracownia ultraMaszyna ul. Puławska 12a/10b, Warszawa, 6-te piętro

Opis kursu

Potrafisz obsługiwać maszynę do szycia i masz za sobą kilka uszytych rzeczy, ale ciągle nie czujesz się na tyle pewnie, żeby na własną rękę zrealizować projekt, o którym marzysz? Nie możesz znaleźć w naszej ofercie takiego kursu? Idealnie się składa - zapisz się i dołącz na kameralne zajęcia z cyklu Pogotowie szyciowe.

Przynieś ze sobą swój wymarzony wykrój, przynieś materiał i rozpocznij szycie w przemiłej atmosferze pod okiem naszego instruktora. Pracujesz we własnym tempie, realizujesz projekt, który samodzielnie wybierasz. Do Twojej dyspozycji są wszystkie specjalistyczne maszyny i narzędzia w naszej pracowni. UWAGA: na zajęciach szyjemy odzież. Jeśli chcesz zrealizować inny, nietypowy projekt, skontaktuj się z nami w celu omówienia zajęć indywidualnych.
Zapisz się i spotkaj się z niesamowitą energią na zajęciach, a przy okazji zrealizuj swój wymarzony projekt :)

Nasi instruktorzy wybrną z każdego szyciowego problemu, a Ty z ich wsparciem założysz ulubione ubranie na siebie.
Aby efektywnie skorzystać z kursu konieczna jest umiejętność samodzielnego posługiwania się wieloczynnościową maszyną do szycia.

Co muszę zrobić przed zajęciami?
• po zapisaniu się do wybranej grupy kursu na maila [email protected] wyślij informację o swoim projekcie - może to być zdjęcie poglądowe, wykrój.
• zaopatrz się w potrzebną ilość materiału, z którego chcesz szyć swój projekt. Upewnij się, że materiał, z którego planujesz szycie jest odpowiedni do zrealizowania Twojego projektu. Informacja o sugerowanych materiałach znajduje się na wykrojach. Jeśli masz w tym zakresie jakiekolwiek wątpliwości - skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Jeśli planujesz odszywanie prototypu z surówki - pamiętaj o przyniesieniu potrzebnej ilości ze sobą.
• zabierz ze sobą również takie elementy, jak flizelina lub wkład klejowy, guma, lamówka, etc. - jeśli są potrzebne do realizacji Twojego projektu.

W cenie kursu otrzymujesz:
• akcesoria do szycia, maszynę, nożyczki, igły, jednym słowem wszystko, co będzie Ci potrzebne do realizacji projektów - na zajęcia przynosisz ze sobą wykrój oraz materiały potrzebne do realizacji projektu.
• opiekę nauczyciela prowadzącego - w trakcie kursu jest do Twojej dyspozycji a po zakończeniu zajęć masz naszą stałą opiekę, w przypadku pytań jesteśmy dla Ciebie do dyspozycji,
• nieograniczony dostęp do kuchni: kawa, herbata w kilku rodzajach :)
• doradztwo w sprawie materiałów i maszyn w strefie sklepowej: dziewczyny ze sklepu zawsze chętnie doradzą Ci, co możesz kupić, aby w pełni wykorzystać nabytą wiedzę w domu :)

Dla kogo jest ten kurs? 
Kurs przeznaczony jest dla osób, które już potrafią samodzielnie posługiwać się maszyną do szycia i chcą pod okiem instruktora uszyć wybraną przez siebie rzecz. Szyjemy tylko odzież - damską, męską lub dzieciącą. Jeśli chcesz zrealizować inny, nietypowy projekt - zapraszamy Cię na zajęcia indywidualne.

Aby zobaczyć terminy zajęć wybierz najpierw grupę, w przypadku której odpowiada Ci data startu zajęć, następnie zjedź niżej - w zakładce terminarz spotkań możesz sprawdzić poszczególne daty obowiązujące dla konkretnej, wybranej grupy.

Cena
189,00 
Punkty lojalnościowe : 189
Porównaj
Długość kursu:
4h
Poziom Zaawansowania:
Początkujący
Miejsce:
Pracownia ultraMaszyna ul. Puławska 12a/10b, Warszawa, 6-te piętro
Instruktor:
Jolanta Wójcik

Szyjesz już całkiem nieźle, ale chcesz spróbować czegoś trudniejszego i nie wiesz jak zacząć? A może zatrzymałaś się w którymś momencie projektu i nie wiesz co dalej? Ruszamy z naszym projektem - "Szyciowe pogotowie"! O co chodzi? Udostępniamy salę, sprzęt i doświadczonego instruktora - panią Jolę Wójcik, która podpowie Ci w newralgicznych momentach, co robić, jak zacząć, gdzie przyłożyć, jak wyciąć. Jednym słowem - będzie Twoim wsparciem w trudnych momentach :) Kurs ma charakter warsztatowy, instruktor jest dla Ciebie oraz innych uczestników. Dzięki temu możesz nauczyć się czegoś o swoim projekcie, ale także podpatrzeć co robią inni. 

W ramach kursu pod okiem naszego instruktora we własnym tempie realizujesz projekt, który wybierasz samodzielnie. Na kursie szyjemy tylko i wyłącznie odzież, a więc: spódnice, sukienki, bluzki, koszule, spodnie, marynarki i żakiety, płaszcze, parki, trencze, kamizelki. Po Twojej stronie leży znalezienie idealnego wykroju oraz materiałów, niezbędnego do odszycia projektu. Ty decydujesz, czy chcesz od razu odszywać projekt z docelowego materiału, czy może najpierw przygotujesz prototyp z surówki, aby upewnić się, czy forma leży na Tobie idealnie, czy jednak należy wprowadzić do niej drobne zmiany. Na zajęcia przynieś wykrój oraz potrzebne materiały i... działaj! 

Grupa kursu: SZYJ P27 Data rozpoczęcia kursu: 8.05.2024 Data zakończenia kursu: 8.05.2024
Środa 8.05.2024 Godzina 17:30 - 21:30

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt, mogą wystawiać opinie.

Postów nie znaleziono

Komentuj

Polecane produkty