Zapoznanie z maszyną do szycia

Prowadzi Gabriela Hezner
Długość kursu - 8h
Poziom Zaawansowania: Od Podstaw
Miejsce: Pracownia ultraMaszyna ul. Puławska 12a/10b, Warszawa, 6-te piętro

Opis kursu

Szyć czy nie szyć?

To takie proste pytanie! :) Nie zastanawiaj się dłużej, przyjdź do nas na warsztaty "Zapoznanie z maszyną do szycia" i przekonaj się, że zabawa z maszyną do szycia jest intuicyjna, przyjemna, odstresowuje i daje widoczne efekty w postaci praktycznych projektów. 

Na tych warsztatach możesz spróbować, czy szycie jest zajęciem dla Ciebie i czy realizowanie krawieckich pomysłów sprawia Ci radość.

Po warsztatach spędzonych w naszej pracowni będziesz mógł/mogła stwierdzić, czy warto inwestować swój czas w dalsze poznawanie sztuki krawieckiej na dłuższych lub bardziej zaawansowanych kursach. Z pomocą instruktora: zapoznasz się ze sprzętem szyjącym i niezbędnymi akcesoriami, następnie dowiesz się do czego służą poszczególne ściegi, nauczysz się z nich korzystać i uszyjesz:

• workoplecak,

• woreczek,

• poduszkę na szpilki.

Nie musisz mieć własnej maszyny! Na kursie zapewniamy przeszło 30 modeli maszyn mechanicznych, elektronicznych i komputerowych, a także overlocków. Materiały do szycia poszczególnych projektów również wliczone są w cenę kursu - nasza pracownia posiada bogatą bazę tkanin dostępnych dla kursantów :)

Jeżeli stoisz przed zakupem swojej pierwszej maszyny - bardzo chętnie pokażemy Ci warte uwagi modele :)
Jeżeli posiadasz już sprzęt i chciałabyś/chciałbyś pracować na swojej maszynie - zabierz ją ze sobą! :)W cenie kursu otrzymujesz:
• materiały do wyboru, akcesoria do szycia, maszynę, nożyczki, igły, jednym słowem wszystko, co będzie Ci potrzebne do realizacji projektów - na zajęcia nie musisz nic ze sobą przynosić,
• opiekę nauczyciela prowadzącego - w trakcie kursu jest do Twojej dyspozycji a po zakończeniu zajęć masz naszą stałą opiekę, w przypadku pytań jesteśmy dla Ciebie do dyspozycji,
• nieograniczony dostęp do kuchni: kawa, herbata w kilku rodzajach :)
• doradztwo w sprawie materiałów i maszyn w strefie sklepowej: dziewczyny ze sklepu zawsze chętnie doradzą Ci, co możesz kupić, aby w pełni wykorzystać nabytą wiedzę w domu :)

Dla kogo jest ten kurs? 
Kurs przeznaczony jest dla osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z maszyną do szycia lub posiadają jedynie podstawową wiedzę i umiejętności w zakresie krawiectwa. Inaczej ujmując, ten kurs jest dla totalnie "zielonych" :) 

Galerię zdjęć, rozbudowany program kursu i terminarz zajęć dla poszczególnych grup znajdziesz poniżej (w zakładkach).

Aby zobaczyć terminy zajęć wybierz najpierw grupę, w przypadku której odpowiada Ci data startu zajęć a następnie zjedź niżej - w zakładce terminarz spotkań możesz sprawdzić poszczególne daty obowiązujące dla konkretnej, wybranej grupy.

Cena
299,00 
Punkty lojalnościowe : 299
Porównaj
Długość kursu:
8h
Poziom Zaawansowania:
Od Podstaw
Miejsce:
Pracownia ultraMaszyna ul. Puławska 12a/10b, Warszawa, 6-te piętro
Instruktor:
Gabriela Hezner

Omówienie obsługi maszyny do szycia: 
• poprawne nawlekanie maszyny, 
• różnice między chwytaczem rotacyjnym i wahadłowym, 
• nauka obsługi i wykorzystania sprzętu szyjącego – omówimy następujące modele: domowe wieloczynnościowe maszyny do szycia, mechaniczne, elektroniczne i komputerowe oraz maszynę typu overlock; uczestnicy zapoznają się z podstawowymi różnicami między wymienionymi typami maszyn, 
• omówienie podstawowych ściegów z maszyn i ich zastosowanie, nauka jak prawidłowo ustawić maszynę aby uzyskać prawidłowy ścieg,

Podczas zajęć samodzielnie uszyjesz:
• poduszeczkę na szpilki, z możliwością założenia jej na nadgarstek, 
• woreczek ściągany, 
• workoplecak.

Jeżeli stoisz przed zakupem swojej pierwszej maszyny - bardzo chętnie pokażemy Ci warte uwagi modele :)
Jeżeli posiadasz już maszynę i swoje pierwsze kroki chcesz stawiać na własnym sprzęcie - możesz do nas zabrać własną maszynę :) 

Grupa kursu: PSM W54 Data rozpoczęcia kursu: 18.05.2024 Data zakończenia kursu: 19.05.2024
Sobota 18.05.2024 Godzina 10:00 - 14:00
Niedziela 19.05.2024 Godzina 15:00 - 19:00

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt, mogą wystawiać opinie.

Postów nie znaleziono

Komentuj

Polecane produkty