Kariera

ultraMaszyna to miejsce, w którym panuje kreatywny nastrój, sprzyjający działaniom twórczym i pozwalający na realizację krawieckich pasji wszystkim, którzy nas odwiedzają. Na co dzień staramy się dostarczyć naszym klientom wszystkiego, co jest im niezbędne do tego, aby mogli zarówno tworzyć odzież na własne potrzeby jak i rozwijać swój krawiecki biznes.

Jesteśmy otwarci na wszystko i wszystkich, którzy mają ciekawe pomysły i motywację do tego, aby razem z nami rozwijać ultraMaszynę. Tematem przewodnim aktualnie jest krawiectwo oraz moda, jednak docelowo chcemy rozszerzyć działalność o kolejne tematy związane z branżą odzieżową. Dlatego zapraszamy do współpracy osoby chętne do prowadzenia kursów szycia, zainteresowanych rozwojem zawodowym w ramach prowadzonej przez nas działalności oraz tych, którzy chcieliby współtworzyć z nami to miejsce :)

Oferty pracy

Zapraszamy do zapoznania się z opisem stanowisk, na które aktualnie prowadzimy rekrutację:

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail:

rekrutacja@ultramaszyna.com

 

Administratorami Twoich danych są:

  • ULTRAMASZYNA Sp. z o. o. w przypadku ofert pracy w ULTRAMASZYNA Sp. z o. o.
  • ULTRA Sp. z o. o. w przypadku ofert pracy w ULTRA Sp. z o. o.
  • ULTRAMASZYNA Sp. z o. o. oraz ULTRA Sp. z o. o. (współadministratorzy) w przypadku wyrażenia przez Ciebie zgody na przetwarzania danych zawartych w CV w celach przyszłych rekrutacji.

Kliknij i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych, a zwłaszcza celach przetwarzania i Twoich prawach.