Kariera

ultraMaszyna to miejsce, w którym panuje kreatywny nastrój, sprzyjający działaniom twórczym i pozwalający na realizację krawieckich pasji wszystkim, którzy nas odwiedzają. Na co dzień staramy się dostarczyć naszym klientom wszystkiego, co jest im niezbędne do tego, aby mogli zarówno tworzyć odzież na własne potrzeby jak i rozwijać swój krawiecki biznes.

Jesteśmy otwarci na wszystko i wszystkich, którzy mają ciekawe pomysły i motywację do tego, aby razem z nami rozwijać ultraMaszynę. Tematem przewodnim firmy jest krawiectwo oraz moda, prowadzimy stacjonarną i internetową sprzedaż sprzętu szyjącego, materiałów, pasmanterii, akcesoriów. Ponadto prowadzimy stacjonarne i internetowe kursy szycia. Zapraszamy do współpracy osoby chętne do rozwoju zawodowego w ramach prowadzonej przez nas działalności oraz tych, którzy chcieliby współtworzyć z nami to miejsce :)

Oferty pracy

Zapraszamy do zapoznania się z opisem stanowisk, na które aktualnie prowadzimy rekrutację:

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail:

[email protected]

 

Administratorami Twoich danych są:

  • ULTRAMASZYNA Sp. z o. o. w przypadku ofert pracy w ULTRAMASZYNA Sp. z o. o.
  • ULTRA Sp. z o. o. w przypadku ofert pracy w ULTRA Sp. z o. o.
  • ULTRAMASZYNA Sp. z o. o. oraz ULTRA Sp. z o. o. (współadministratorzy) w przypadku wyrażenia przez Ciebie zgody na przetwarzania danych zawartych w CV w celach przyszłych rekrutacji.

Kliknij i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych, a zwłaszcza celach przetwarzania i Twoich prawach.