Kurs podstaw konstrukcji odzieży damskiej z tkanin online

Poziom Zaawansowania: Początkujący
55 odcinków450 min.
Cena:
299,00 
Porównaj

Nauka w formie online! Wykup dostęp do kursu szycia online i rozpocznij naukę bez wychodzenia z domu. Dostęp do materiałów i nagrań video otrzymujesz na zawsze. Po zakupie dostęp jest bezterminowy!

Kurs podstaw konstrukcji odzieży damskiej z tkanin - jak zrobić wykrój na swój wymiar?

Wykupując kurs otrzymujesz dostęp do prawie 8 godzin materiałów video oraz plików do pobrania, dzięki którym zrobisz podstawowe wykroje na: spódniczkę, bluzkę z rękawem, spodnie podstawowe, spodnie z paskiem oraz kieszeniami i sukienkę jednoczęściową z rękawem. Dzięki kursowi nauczysz się jak szybko uszyć prototyp (spódniczki, bluzki i spodni), żeby sprawdzić, czy konstrukcja została dobrze wykreślona.

Kurs łączy w sobie konstruowanie form z ich odszywaniem.

Robienie konstrukcji jest poprzedzone objaśnieniem czym jest konstrukcja, jakimi metodami się posługuje i w jaki sposób dzieli się sylwetkę człowieka aby z formy 3D (bryły ludzkiej) otrzymać odcinki pozwalające na robienie wykroju. Po wprowadzeniu wiesz, czym jest konstrukcja, czym są płaszczyzny ciała, linie ciała, punkty pomiarowe i odcinki pomiarowe. Wiesz, z czego wynikają nazwy poszczególnych punktów i gdzie się one znajdują. Dzięki tej wiedzy jesteś w stanie tworzyć kolejne wykroje ze świadomością i wyobraźnią.

Materiały możesz oglądać po zalogowaniu na swoje konto na dowolnym urządzeniu


Kurs zawiera

  • 35 video odcinków dotyczących podstaw konstrukcji odzieży damskiej: spódnicy, bluzki z rękawem i spodni podstawowych, modelowania spodni z paskiem i kieszeniami oraz sukieni podstawowej z dopasowanym rękawem;
  • instrukcję kreślenia konstrukcji - robienia wykroju spódniczki;
  • instrukcję kreślenia konstrukcji - robienia wykroju bluzki;
  • instrukcję kreślenia konstrukcji - robienia wykroju rękawa do bluzki;
  • instrukcję kreślenia konstrukcji - robienia wykroju spodni;
  • instrukcję kreślenia konstrukcji - robienia wykroju sukienki jednoczęściowej;
  • instrukcję kreślenia konstrukcji - robienia wykroju rękawa do sukienki;
  • ćwiczenia z wprowadzenia do konstrukcji - antropometrii;
  • klucz rozwiązań do ćwiczeń z wprowadzenia do konstrukcji - antropometrii;
  • notatki podsumowujące, systematyzujące i dodatkowo wyjaśniające zagadnienia z wprowadzenia do konstrukcji: omówienie podziału płaszczyzn ciała, linii ciała, punktów pomiarowych, odcinków pomiarowych itd.;
          
 
Pamiętaj, że na co dzień również jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wszystkie pytania najlepiej przesyłać na naszą skrzynkę mailową kontakt@ultramaszyna.com lub ewa@ultramaszyna.com
 
           

Lista akcesoriów i narzędzi do nauki konstrukcji:

Do robienia wykrojów wystarczy Ci: ołówek, kolorowe mazaki, gumka do ścierania, miara krawiecka, długa linijka (min. 50 cm), papier półpergamin (tu kupisz), nożyczki oraz kalkulator (wystarczy ten w telefonie;-)), ewentualnie krzywik ale nie jest to konieczne. 

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest przeznaczony dla każdego, kto chciałby zacząć szyć na własną sylwetkę lub postawić pierwsze kroki w świecie krawiectwa miarowego. Jeśli marzysz o zdobyciu umiejętności samodzielnego robienia wykrojów, ten kurs to idealny wstęp do zdobycia tej wiedzy. Nie musisz umieć szyć choć ta umiejętność na pewno Ci pomoże. 

Pytania i odpowiedzi

Potrzebujesz wsparcia lub masz pytanie? NA DOLE STRONY znajduje się moduł do zadawania pytań, możesz tam zadać pytanie w komentarzu. Jeśli potrzebujesz szybkiego wsparcia wyślij maila ze swoim pytaniem na adres kontakt@ultramaszyna.com lub ewa@ultramaszyna.com.

Chcesz uczyć się kolejnych zagadnień z konstrukcji odzieży? 

Sprawdź nasz autorski kurs online konstrukcji z dzianin! ZOBACZ

DODATKOWE KORZYŚCI:

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt, mogą wystawiać opinie.

.
Komentuj

Polecane produkty