Kurs podstaw konstrukcji odzieży damskiej z tkanin online

Poziom Zaawansowania: Początkujący
28 odcinków300 min.
Cena netto:
Cena:


            
Stara cena: 299,00 
149,99 
149,99  -50%

Kurs podstaw konstrukcji odzieży damskiej z tkanin - jak zrobić wykrój na swój wymiar?

Wykupując kurs otrzymujesz dostęp do prawie 6 godzin materiałów video oraz plików do pobrania, dzięki którym zrobisz podstawowe wykroje na: spódniczkę, bluzkę z rękawem, spodnie podstawowe i spodnie z paskiem oraz kieszeniami. Dzięki kursowi nauczysz się jak szybko uszyć prototyp (spódniczki, bluzki i spodni), żeby sprawdzić, czy konstrukcja została dobrze wykreślona.

Kurs łączy w sobie konstruowanie form z ich odszywaniem.

Robienie konstrukcji jest poprzedzone objaśnieniem czym jest konstrukcja, jakimi metodami się posługuje i w jaki sposób dzieli się sylwetkę człowieka aby z formy 3D (bryły ludzkiej) otrzymać odcinki pozwalające na robienie wykroju. Po wprowadzeniu wiesz, czym jest konstrukcja, czym są płaszczyzny ciała, linie ciała, punkty pomiarowe i odcinki pomiarowe. Wiesz, z czego wynikają nazwy poszczególnych punktów i gdzie się one znajdują. Dzięki tej wiedzy jesteś w stanie tworzyć kolejne wykroje ze świadomością i wyobraźnią.

Materiały możesz oglądać po zalogowaniu na swoje konto na dowolnym urządzeniu


Kurs zawiera

 • 27 video odcinków dotyczących podstaw konstrukcji odzieży damskiej: spódnicy, bluzki z rękawem i spodni podstawowych oraz modelowania spodni z paskiem i kieszeniami;
 • KONSULTACJE ONLINE NA ŻYWO - dwa spotkania na początku lipca po dwutygodniowym okresie na zapoznanie się z materiałami (moduł do zadawania pytań na dole strony)
 • instrukcję kreślenia konstrukcji - robienia wykroju spódniczki;
 • instrukcję kreślenia konstrukcji - robienia wykroju bluzki;
 • instrukcję kreślenia konstrukcji - robienia wykroju rękawa;
 • instrukcję kreślenia konstrukcji - robienia wykroju spodni;
 • ćwiczenia z wprowadzenia do konstrukcji - antropometrii;
 • klucz rozwiązań do ćwiczeń z wprowadzenia do konstrukcji - antropometrii;
 • notatki podsumowujące, systematyzujące i dodatkowo wyjaśniające zagadnienia z wprowadzenia do konstrukcji: omówienie podziału płaszczyzn ciała, linii ciała, punktów pomiarowych, odcinków pomiarowych itd.;
          
 
 
Pamiętaj, że na co dzień również jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wszystkie pytania najlepiej przesyłać na naszą skrzynkę mailową kontakt@ultramaszyna.com lub ewa@ultramaszyna.com
 
           

Lista akcesoriów i narzędzi do nauki konstrukcji:

Do robienia wykrojów wystarczy Ci: ołówek, kolorowe mazaki, gumka do ścierania, miara krawiecka, długa linijka (min. 50 cm), papier półpergamin (tu kupisz), nożyczki oraz kalkulator (wystarczy ten w telefonie;-)), ewentualnie krzywik ale nie jest to konieczne. 

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest przeznaczony dla każdego, kto chciałby zacząć szyć na własną sylwetkę lub postawić pierwsze kroki w świecie krawiectwa miarowego. Jeśli marzysz o zdobyciu umiejętności samodzielnego robienia wykrojów, ten kurs to idealny wstęp do zdobycia tej wiedzy. Nie musisz umieć szyć choć ta umiejętność na pewno Ci pomoże. 

Pytania i odpowiedzi

Potrzebujesz wsparcia lub masz pytanie? NA DOLE STRONY znajduje się moduł do zadawania pytań, możesz tam zadać pytanie w komentarzu. Jeśli potrzebujesz szybkiego wsparcia wyślij maila ze swoim pytaniem na adres kontakt@ultramaszyna.com lub ewa@ultramaszyna.com.

Chcesz uczyć się kolejnych zagadnień z konstrukcji odzieży? 

Sprawdź nasz autorski kurs online konstrukcji z dzianin! ZOBACZ

Uwaga:

Wykupując dostęp do kursu w dniach od 26.11.2021(piątek) do 29.11.2021 (poniedziałek) otrzymujesz do niego dostęp z terminem ograniczonym do 29.11.2022 - w promocyjnej cenie wykupujesz dostęp roczny.

punkt 31 i 32 szerokość zaszewki gorsowej na video pani Bożena mówi że obliczamy jedną szóstą z obwodu gorsu a w materiałach jest napisane 1/6 z płowy obwodu gorsu to która jest prawidłowa?
Komentuj

Polecane produkty