Kurs podstaw konstrukcji odzieży damskiej z tkanin online

Poziom Zaawansowania: Początkujący
55 odcinków450 min.
Cena:
299,00 
Porównaj

Nauka w formie online! Wykup dostęp do kursu szycia online i rozpocznij naukę bez wychodzenia z domu. Dostęp do materiałów i nagrań video otrzymujesz na zawsze. Po zakupie dostęp jest bezterminowy!

Kurs podstaw konstrukcji odzieży damskiej z tkanin - jak zrobić wykrój na swój wymiar?

Wykupując kurs otrzymujesz dostęp do prawie 8 godzin materiałów video oraz plików do pobrania, dzięki którym zrobisz podstawowe wykroje na: spódniczkę, bluzkę z rękawem, spodnie podstawowe, spodnie z paskiem oraz kieszeniami i sukienkę jednoczęściową z rękawem. Dzięki kursowi nauczysz się jak szybko uszyć prototyp (spódniczki, bluzki i spodni), żeby sprawdzić, czy konstrukcja została dobrze wykreślona.

Kurs łączy w sobie konstruowanie form z ich odszywaniem.

Robienie konstrukcji jest poprzedzone objaśnieniem czym jest konstrukcja, jakimi metodami się posługuje i w jaki sposób dzieli się sylwetkę człowieka aby z formy 3D (bryły ludzkiej) otrzymać odcinki pozwalające na robienie wykroju. Po wprowadzeniu wiesz, czym jest konstrukcja, czym są płaszczyzny ciała, linie ciała, punkty pomiarowe i odcinki pomiarowe. Wiesz, z czego wynikają nazwy poszczególnych punktów i gdzie się one znajdują. Dzięki tej wiedzy jesteś w stanie tworzyć kolejne wykroje ze świadomością i wyobraźnią.

Materiały możesz oglądać po zalogowaniu na swoje konto na dowolnym urządzeniu


Kurs zawiera

  • 35 video odcinków dotyczących podstaw konstrukcji odzieży damskiej: spódnicy, bluzki z rękawem i spodni podstawowych, modelowania spodni z paskiem i kieszeniami oraz sukieni podstawowej z dopasowanym rękawem;
  • instrukcję kreślenia konstrukcji - robienia wykroju spódniczki;
  • instrukcję kreślenia konstrukcji - robienia wykroju bluzki;
  • instrukcję kreślenia konstrukcji - robienia wykroju rękawa do bluzki;
  • instrukcję kreślenia konstrukcji - robienia wykroju spodni;
  • instrukcję kreślenia konstrukcji - robienia wykroju sukienki jednoczęściowej;
  • instrukcję kreślenia konstrukcji - robienia wykroju rękawa do sukienki;
  • ćwiczenia z wprowadzenia do konstrukcji - antropometrii;
  • klucz rozwiązań do ćwiczeń z wprowadzenia do konstrukcji - antropometrii;
  • notatki podsumowujące, systematyzujące i dodatkowo wyjaśniające zagadnienia z wprowadzenia do konstrukcji: omówienie podziału płaszczyzn ciała, linii ciała, punktów pomiarowych, odcinków pomiarowych itd.;
          
 
Pamiętaj, że na co dzień również jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wszystkie pytania najlepiej przesyłać na naszą skrzynkę mailową [email protected] lub [email protected]
 
           

Lista akcesoriów i narzędzi do nauki konstrukcji:

Do robienia wykrojów wystarczy Ci: ołówek, kolorowe mazaki, gumka do ścierania, miara krawiecka, długa linijka (min. 50 cm), papier półpergamin (tu kupisz), nożyczki oraz kalkulator (wystarczy ten w telefonie;-)), ewentualnie krzywik ale nie jest to konieczne. 

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest przeznaczony dla każdego, kto chciałby zacząć szyć na własną sylwetkę lub postawić pierwsze kroki w świecie krawiectwa miarowego. Jeśli marzysz o zdobyciu umiejętności samodzielnego robienia wykrojów, ten kurs to idealny wstęp do zdobycia tej wiedzy. Nie musisz umieć szyć choć ta umiejętność na pewno Ci pomoże. 

Pytania i odpowiedzi

Potrzebujesz wsparcia lub masz pytanie? NA DOLE STRONY znajduje się moduł do zadawania pytań, możesz tam zadać pytanie w komentarzu. Jeśli potrzebujesz szybkiego wsparcia wyślij maila ze swoim pytaniem na adres [email protected] lub [email protected].

Chcesz uczyć się kolejnych zagadnień z konstrukcji odzieży? 

Sprawdź nasz autorski kurs online konstrukcji z dzianin! ZOBACZ

DODATKOWE KORZYŚCI:

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt, mogą wystawiać opinie.

Miło się spędziło ten czas. Tematy opisane są jasno nawet dla amatorki. Po pierwszym wykładzie sporządziłam wykrój spódnicy na własne wymiary. Leży jak ulał. Po przymiarce mam porównanie krawiectwa miarowego z wykrojami Burdy. Polecam szycie na miarę i pozdrawiam.
 
.
Komentuj

Polecane produkty