Kurs konstrukcji dzianin online dla początkujących

Poziom Zaawansowania: Początkujący
10 odcinków200 min.
Cena netto:
Cena:

          
            
299,00 
299,00 

Poznaj kurs konstrukcji i szycia dzianin online a w nim:

 • video lekcje poświęcone temu, jak samodzielnie zrobić wykrój na bluzkę dopasowaną, ściśle przylegającą do ciała, która stanowi podstawę wykreślenia body; jedna konstrukcja = dwa wykroje: na obcisły longsleeve i body,
 • video lekcje poświęcone konstruowaniu = robieniu formy/wykroju na legginsy na dowolny rozmiar oraz szyciu ich krok po kroku z wykorzystaniem domowego owerloka czteronitkowego oraz wieloczynnościowej maszyny do szycia,
 • video lekcje jak zrobić konstrukcję i wykrój na tshirt damski dopasowany,
 • video lekcje jak zrobić konstrukcję i wykrój na tshirt damski oversize z luzami,
 • video lekcje jak zrobić konstrukcję i wykrój na bluzę sportową basic ze standardowym rękawem,
 • video lekcje jak przemodelować konstrukcję i zrobić wykrój na bluzę sportową z rękawem raglanowym;

Marzysz o nauczeniu się, jak samodzielnie robić konstrukcję oraz szyć ubrania z dzianin? Przygotowaliśmy dla Ciebie kompleksowy kurs konstrukcji z dzianin. Na tym kursie nauczysz się podstaw konstrukcji ubrań z dzianin. Metoda, na bazie której opracowaliśmy dla Ciebie ten kurs, jest bardzo łatwa, dzięki czemu kurs dedykowany jest również osobom początkującym. 

Z tym kursem konstrukcji i szycia dzianin online nauczysz się jak zrobić formę/wykrój na przynajmniej 6 ubrań z dzianiny!

 • bluzka obcisła z długim lub krótkim rękawem / longsleeve
 • tshirt dopasowany
 • tshirt oversize
 • legginsy
 • bluza sportowa standardowa
 • bluza z rękawem raglanowym

Dzięki temu kursowi skonstruujesz i uszyjesz samodzielnie aż sześć różnych ubrań i to wszystko bez wychodzenia z domu. Pamiętaj, że otrzymujesz dostęp do video i materiałów dodatkowych na zawsze oraz, że w trakcie nauki masz nas do dyspozycji i pomocy.

Ten kurs pozwoli Ci na zdobycie nowej wiedzy i profesjonalnych umiejętności z zakresu robienia form na ubrania damskie szyte z dzianin.

Wykroje na ubrania z dzianin, które skonstruujesz dzięki temu kursowi, stanowią doskonałą bazę do dalszych przemodelowań i modyfikacji!

 • na bazie wykroju na bluzkę obcisłą z powodzeniem stworzysz body oraz dopasowaną sukienkę tubę,
 • na bazie wykroju na tshirt oversize stworzysz tunikę,
 • na bazie wykrojów na bluzy sportowe stworzysz różnorodne sukienki!
          

 

Pamiętaj, że na co dzień również jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wszystkie pytania najlepiej przesyłać na naszą skrzynkę mailową kontakt@ultramaszyna.com lub ewa@ultramaszyna.com

 

Co będzie Ci potrzebne?

Do robienia wykrojów wystarczy Ci: ołówek, kolorowe mazaki, gumka do ścierania, miara krawiecka, długa linijka (min. 50 cm), papier półpergamin (tu kupisz), nożyczki oraz kalkulator (wystarczy ten w telefonie;-)). Do szycia dopasowanych i obcisłych projektów wybierz dzianiny z domieszkami elastanu. Do szycia modeli luźnych, oversize'owych możesz wybrać dzianiny z tylko naturalnym składem.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest dedykowany wszystkim tym, którzy chcą robić wykroje na ubrania z dzianin na dowolne rozmiary. Jest przeznaczony dla tych osób, które nie mogą znaleźć form na proste i wygodne ubrania, mają swoje pomysły i chcą je realizować. Jeśli do tej pory nie miałeś/aś styczności z szyciem i maszyną idealnym wstępem do odszywania skonstruowanych wzorów, będzie zdobycie choćby podstawowej wiedzy i umiejętności. Jeśli jej nie posiadasz, nic nie szkodzi - skorzystaj z naszego Podstawowego kursu szycia.

Pytania i odpowiedzi

Potrzebujesz wsparcia lub masz pytanie? NA DOLE STRONY znajduje się moduł do zadawania pytań, możesz tam zadać pytanie w komentarzu. Jeśli potrzebujesz szybkiego wsparcia wyślij maila ze swoim pytaniem na adres kontakt@ultramaszyna.com lub ewa@ultramaszyna.com.

Postów nie znaleziono

Komentuj

Polecane produkty