Kurs konstrukcji dzianin online dla początkujących

Poziom Zaawansowania: Początkujący
15 odcinków200 min.
Cena:
299,00 
Porównaj

Nauka w formie online! Wykup dostęp do kursu szycia online i rozpocznij naukę bez wychodzenia z domu. Dostęp do materiałów i nagrań video otrzymujesz na zawsze. Po zakupie dostęp jest bezterminowy!

Poznaj kurs konstrukcji i szycia dzianin online a w nim:

 • video lekcje poświęcone temu, jak samodzielnie zrobić wykrój na bluzkę dopasowaną, ściśle przylegającą do ciała, która stanowi podstawę wykreślenia body; jedna konstrukcja = dwa wykroje: na obcisły longsleeve i body,
 • video lekcje poświęcone konstruowaniu = robieniu formy/wykroju na legginsy na dowolny rozmiar oraz szyciu ich krok po kroku z wykorzystaniem domowego owerloka czteronitkowego oraz wieloczynnościowej maszyny do szycia,
 • video lekcje jak zrobić konstrukcję i wykrój na tshirt damski dopasowany,
 • video lekcje jak zrobić konstrukcję i wykrój na tshirt damski oversize z luzami,
 • video lekcje jak zrobić konstrukcję i wykrój na bluzę sportową basic ze standardowym rękawem,
 • video lekcje jak przemodelować konstrukcję i zrobić wykrój na bluzę sportową z rękawem raglanowym;

Marzysz o nauczeniu się, jak samodzielnie robić konstrukcję oraz szyć ubrania z dzianin? Przygotowaliśmy dla Ciebie kompleksowy kurs konstrukcji z dzianin. Na tym kursie nauczysz się podstaw konstrukcji ubrań z dzianin. Metoda, na bazie której opracowaliśmy dla Ciebie ten kurs, jest bardzo łatwa, dzięki czemu kurs dedykowany jest również osobom początkującym. 

Z tym kursem konstrukcji i szycia dzianin online nauczysz się jak zrobić formę/wykrój na przynajmniej 6 ubrań z dzianiny!

 • bluzka obcisła z długim lub krótkim rękawem / longsleeve
 • tshirt dopasowany
 • tshirt oversize
 • legginsy
 • bluza sportowa standardowa
 • bluza z rękawem raglanowym

Dzięki temu kursowi skonstruujesz i uszyjesz samodzielnie aż sześć różnych ubrań i to wszystko bez wychodzenia z domu. Pamiętaj, że otrzymujesz dostęp do video i materiałów dodatkowych oraz, że w trakcie nauki masz nas zawsze do dyspozycji i pomocy.

Ten kurs pozwoli Ci na zdobycie nowej wiedzy i profesjonalnych umiejętności z zakresu robienia form na ubrania damskie szyte z dzianin.

Wykroje na ubrania z dzianin, które skonstruujesz dzięki temu kursowi, stanowią doskonałą bazę do dalszych przemodelowań i modyfikacji!

 • na bazie wykroju na bluzkę obcisłą z powodzeniem stworzysz body oraz dopasowaną sukienkę tubę,
 • na bazie wykroju na tshirt oversize stworzysz tunikę,
 • na bazie wykrojów na bluzy sportowe stworzysz różnorodne sukienki!
          

Pamiętaj, że na co dzień również jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wszystkie pytania najlepiej przesyłać na naszą skrzynkę mailową [email protected] lub [email protected]

 

Co będzie Ci potrzebne?

Do robienia wykrojów wystarczy Ci: ołówek, kolorowe mazaki, gumka do ścierania, miara krawiecka, długa linijka (min. 50 cm), papier półpergamin (tu kupisz), nożyczki oraz kalkulator (wystarczy ten w telefonie;-)). Do szycia dopasowanych i obcisłych projektów wybierz dzianiny z domieszkami elastanu. Do szycia modeli luźnych, oversize'owych możesz wybrać dzianiny z tylko naturalnym składem.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest dedykowany wszystkim tym, którzy chcą robić wykroje na ubrania z dzianin na dowolne rozmiary. Jest przeznaczony dla tych osób, które nie mogą znaleźć form na proste i wygodne ubrania, mają swoje pomysły i chcą je realizować. Jeśli do tej pory nie miałeś/aś styczności z szyciem i maszyną idealnym wstępem do odszywania skonstruowanych wzorów, będzie zdobycie choćby podstawowej wiedzy i umiejętności. Jeśli jej nie posiadasz, nic nie szkodzi - skorzystaj z naszego Podstawowego kursu szycia.

Pytania i odpowiedzi

Potrzebujesz wsparcia lub masz pytanie? NA DOLE STRONY znajduje się moduł do zadawania pytań, możesz tam zadać pytanie w komentarzu. Jeśli potrzebujesz szybkiego wsparcia wyślij maila ze swoim pytaniem na adres [email protected] lub [email protected].

DODATKOWE KORZYŚCI:

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt, mogą wystawiać opinie.

Cześć mam kilka pytań do lekcji konstrukcji legginsów:
1. Jak ściągnąć miarę talia-krocze (oprócz tego że na siedząco? mierząc z tyłu, a może boku?)
2. Jak ściągnąć miarę talia-podłoga? (bok, tył?)
3. Punkt 0-1 w materiałach jest podane by odjąć 1 cm, w filmie tego nie ma - która wersja jest prawidłowa?
4. Punkt 1-4 w materiałach jest podane by odjąć 2 cm a w filmie 2,5 cm - która wersja jest prawidłowa?
5. Punkt 7-8 - w materiałach jest podane by pogłębić od punktu 4 - jak to zrobić? Odmierzyć od punktu 4 2,25 cm lub 2,5 cm - pisząc bardzo roboczo -> po skosie do lewego górnego rogu? Czy odwrotnie tzn. wykreślając prostą z punktu 7 i 8 odmierzyć 2,25cm lub 2,5 cm na jego środku w kierunku punktu nr 4?
5. Punkt 3-10 w materiałach jest podane by odjąć 0,5 cm, w filmie tego nie ma - która wersja jest prawidłowa?

Serdecznie pozdrawiam,
Paulina :)
 
chętnie odpowiemy na Pani pytania :)
czy byłaby możliwość kontaktu mailowego na sklep@ultraMaszyna? tą drogą będzie prościej udzielić obszernych informacji :)
 
4. Punkt 7-8 - w materiałach jest informacja by pogłębić podkrój OD punktu 4 - jak to zrobić? Odmierzyć od punktu 4 2,25/2,5 cm (powiedzmy roboczo) po skosie do lewego górnego rogu? Czy odwrotnie?
5. Punkt 3-10 - w materiałach jest informacja by odjąć 0,5 cm, w filmie tego nie ma. Która wersja jest prawidłowa?
 
witam,
w opisie konstrukcji leginsow jako pierwszy punkt nalezy narysowac glebokosc podkroju. Przy tym powinna byc ona podana w tabeli. W tabeli znajduje sie glebokosc podkroju pachy, ale przypuszczam, ze w konstrukcji legginsow nie jest ona istotna. Czy chodzi o linie talia-krocze(mierzone na siedzaco) czy o jakis inny wymiar?
 
Dokładnie, chodzi o wymiar talia-krocze :)
 
Komentuj

Polecane produkty