Korzyści

Kurs szycia online z certyfikatem i bezterminowym dostępem.
 
 
Wykupując dostęp do przygotowanych przez nas kursów online, oprócz kompleksowych video lekcji, gdzie powoli i czytelnie, krok po kroku pokazujemy Ci jak uszyć, zaprojektować lub skonstruować daną rzecz, otrzymujesz:
 
 
Kurs szycia online z certyfikatem:
do każdego kursu otrzymujesz certyfikat ukończenia kursu. Wystarczy, że po zakupie kursu wyślesz do nas maila na adres [email protected] z informacją, na jakie dane mamy wystawić zaświadczenie.
Certyfikat możesz wykorzystać np. w trakcie ubiegania się o dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej związanej z szyciem.
 
 
Kupując nasz kurs, dostęp do niego masz już na zawsze.
W praktyce oznacza to,że możesz do niego wrócić w każdej dogodnej chwili. Nawet, jeśli zapragniesz przypomniećsobie nabytą wiedzę za kilka lat ;)
 
 
Do wybranych kursów szycia online stworzyliśmy osobne
grupy wsparcia na facebooku.
Możesz na nich zadać pytanie, uczyć się w oparciu o pytania innych osób, nawiązać nowe znajomości z innymi pasjonatkami szycia oraz korzystać z dodatkowych webinarów, które zapisujemy na tablicy. Linku do grupy szukaj na stronie konkretnego kursu.
 
 
 
Nasze kursy szycia online możesz oglądać na dowolnym sprzęcie. Może to być telefon blisko maszyny, duży format na ekranie laptopa lub mobilny ipod. Jakość nagrania pozwala również na oglądanie kursu szycia na telewizorze.
Wybór nalezy do Ciebie.