Kurs konstrukcji odzieży damskiej - bluzka z tkaniny

Poziom Zaawansowania: Początkujący
17 odcinków160 min.
Cena:
149,00 
Porównaj

Nauka w formie online! Wykup dostęp do kursu szycia online i rozpocznij naukę bez wychodzenia z domu. Dostęp do materiałów i nagrań video otrzymujesz na zawsze. Po zakupie dostęp jest bezterminowy!

Kurs podstaw konstrukcji bluzki damskiej z tkaniny - jak zrobić wykrój na swój wymiar?

Wykupując kurs otrzymujesz dostęp do ponad 2 godzin materiałów video oraz plików do pobrania, dzięki którym zrobisz podstawowy wykrój na bluzkę z rękawem. Dzięki kursowi nauczysz się również jak szybko uszyć prototyp, żeby sprawdzić, czy konstrukcja została dobrze wykreślona.

Kurs łączy w sobie konstruowanie form z ich odszywaniem.

Robienie konstrukcji jest poprzedzone objaśnieniem czym jest konstrukcja, jakimi metodami się posługuje i w jaki sposób dzieli się sylwetkę człowieka aby z formy 3D (bryły ludzkiej) otrzymać odcinki pozwalające na robienie wykroju. Po wprowadzeniu wiesz, czym jest konstrukcja, czym są płaszczyzny ciała, linie ciała, punkty pomiarowe i odcinki pomiarowe. Wiesz, z czego wynikają nazwy poszczególnych punktów i gdzie się one znajdują. Dzięki tej wiedzy jesteś w stanie tworzyć kolejne wykroje ze świadomością i wyobraźnią.

Materiały możesz oglądać po zalogowaniu na swoje konto na dowolnym urządzeniu


Kurs zawiera

  • 16 video odcinków dotyczących podstaw konstrukcji bluzki damskiej;
  • instrukcję kreślenia konstrukcji - robienia wykroju bluzki;
  • ćwiczenia z wprowadzenia do konstrukcji - antropometrii;
  • klucz rozwiązań do ćwiczeń z wprowadzenia do konstrukcji - antropometrii;
  • notatki podsumowujące, systematyzujące i dodatkowo wyjaśniające zagadnienia z wprowadzenia do konstrukcji: omówienie podziału płaszczyzn ciała, linii ciała, punktów pomiarowych, odcinków pomiarowych itd.;
          
 
Pamiętaj, że na co dzień również jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wszystkie pytania najlepiej przesyłać na naszą skrzynkę mailową [email protected] lub [email protected]
 
           

Lista akcesoriów i narzędzi do nauki konstrukcji:

Do robienia wykrojów wystarczy Ci: ołówek, kolorowe mazaki, gumka do ścierania, miara krawiecka, długa linijka (min. 50 cm), papier półpergamin (tu kupisz), nożyczki oraz kalkulator (wystarczy ten w telefonie;-)), ewentualnie krzywik ale nie jest to konieczne. 

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest przeznaczony dla każdego, kto chciałby zacząć szyć na własną sylwetkę lub postawić pierwsze kroki w świecie krawiectwa miarowego. Jeśli marzysz o zdobyciu umiejętności samodzielnego robienia wykrojów, ten kurs to idealny wstęp do zdobycia tej wiedzy. Nie musisz umieć szyć choć ta umiejętność na pewno Ci pomoże. 

Pytania i odpowiedzi

Potrzebujesz wsparcia lub masz pytanie? NA DOLE STRONY znajduje się moduł do zadawania pytań, możesz tam zadać pytanie w komentarzu. Jeśli potrzebujesz szybkiego wsparcia wyślij maila ze swoim pytaniem na adres [email protected] lub [email protected].

Chcesz uczyć się kolejnych zagadnień z konstrukcji odzieży? 

Sprawdź nasz autorski kurs online konstrukcji z dzianin! ZOBACZ

DODATKOWE KORZYŚCI:

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt, mogą wystawiać opinie.

Witam, narysowałam już konstrukcje koszuli i będę się zabierać za próbne odszycie ale mam pytanie czy jeśli chciałabym żeby koszula była luźniejsza wystarczy dodać większy zapas na szew (z zaszewek z przodu i w tyle rezygnuje)?
 
Komentuj

Polecane produkty