Sukienka z dzianiny (model Vert) - kurs online

Poziom Zaawansowania: Początkujący
4 odcinków110 min.
Cena netto:
Cena:
99,00 
80,49 

Sukienka na Twój rozmiar

Wybierz swój rozmiar spośród dostępnych szablonów od 34 do 52 i uszyj razem z nami sukienkę z dzianiny z dekoltem V (w serek), z kieszeniami w karczkach biodrowych, zakładkami i mankietami.

Kupując kurs otrzymujesz dostęp do prawie 2 godzin materiałów video oraz plików do pobrania (wszystkie dostępne rozmiary), dzięki którym stworzysz z nami od samego początku gotową sukienkę.

 

Kurs zawiera:

  • fotografię poglądową uszytej sukienki,
  • tabelę rozmiarów,
  • tabelę zużycia materiału,
  • wykaz elementów,
  • instrukcję szycia.

Wykroje są dostępne w formacie A4 do samodzielnego wydruku i sklejenia. Do kursu dołączona jest również instrukcja poprawnego sklejania wykrojów.

Co potrzebujesz do szycia?

Zaopatrz się w kupon dzianiny (polecamy: dzianina dresowa pętelka o gramaturze 300g, nurek lub punto; zużycie dla poszczególnych rozmiarów znajdziesz w Instrukcji szycia sukienki)maszynę do szycia lub pakiet maszyna do szycia i owerlok, szpulkę nici i igły do szycia dzianin.

Zużycie materiału waha się od 140 cm do 192 cm w zależności od wybranego rozmiaru - dokładnie informacje znajdziesz w instrukcji szycia, dostępnej po zakupie kursu.

Dla kogo jest ten kurs?

Przygotowaliśmy dla Ciebie kurs szycia prostego modelu, który dedykujemy zarówno osobom początkującym jak i średnio zaawansowanym.

 

Postów nie znaleziono

Komentuj

Polecane produkty