Kurs online szycia torebki shopperki

Poziom Zaawansowania: Początkujący
6 odcinków45 min.
Cena netto:
Cena:

          
            
99,00 
99,00 

Kurs online szycia torebki shopperki!

Torebka, która pomieści wszystko? Shopperka rzecz jasna! A jeśli w dodatku ma kieszenie, które nieco porządkują ilość rzeczy, to mamy jedną z fajniejszych damskich toreb. Razem z nami uszyjesz bardziej skomplikowany wariant torebki shopperki: na podszewce, z kieszeniami, z lamowanymi szwami zewnętrznymi. Z kursu dowiesz się, jakie akcesoria są Ci potrzebne, ile kupić materiału, jakie elementy i kształty wyciąć (wykrój jest dołączony do kursu) oraz pokażemy Ci krok po kroku jak pozszywać formy. Przygotowaliśmy dla Ciebie tutorial - instrukcję szycia w formie rozbudowanych, wyczerpujących video lekcji. Formuła kursu jest przygotowana dla pasjonatów i hobbystów szycia oraz dla osób, które myślą o własnym, torebkowym biznesie i chcą postawić pierwsze kroki w tym kierunku. Daj się ponieść torebkowemu zawrotowi głowy - razem z naszą instruktorką Iloną w domowym zaciszu uszyjesz wyjątkową torebkę, które idealnie dopełni Twoich stylizacje i będzie również bazą do tworzenia nowych, kreatywnych projektów. 

Z tym kursem uszyjesz:

 • torebkę shopperkę na podszewce,
 • z kieszenią zewnętrzną otwartą i kieszenią wewnętrzną zapinaną na zamek
 • z lamowanymi szwami.

Czego się nauczysz i jakie informacje uzyskasz?

Ilona, na tym kursie szycia online nauczy Cię, jakich materiałów i akcesoriów używać przy pracy z grubszymi rodzajami materiałów. Dowiesz się, między innymi, jak samodzielnie przygotować pasek do swojej torebki, jak wszyć podszewkę, jak olamować zapasy, jak zrobić kieszeń zapinaną na zamek. Ten kurs to zbiór niezbędnej wiedzy potrzebnej do tego, by zacząć szyć torebki czy to na swoje hobbystyczne potrzeby czy też w przypadku, w którym myślisz o wystartowaniu z własną małą marką torebkową!

Dostęp do kursu jest nieograniczony i bezterminowy. Materiały możesz oglądać po zalogowaniu na swoje konto na dowolnym urządzeniu!

Jaki sprzęt będzie Ci potrzebny?

 • Do realizacji projektu wystarczy Ci nawet prosta maszyna wieloczynnościowa, domowego typu. Nie potrzebujesz owerloka. Maszyna do szycia (domowego typu), która najlepiej sprawdzi się w przypadku szycia torebek i akcesoriów to maszyna mechaniczna, z chwytaczem wahadłowym np. takie modele jak: Juno E1015 by Janome, Bernina Sew&Go 1, 3, 5, Husqvarna E10 i E20, Minerva Next 232 lub 363, modele z serii Bernina Bernette Milan, Elna 220, 240, Singer Heavy Duty 4423 i 4432, Janome 419, 423 i 523, Janome HD1800, Husqvarna Emerald 116 i 118 oraz ich odpowiedniki w innych markach. 
 • Maszyna powinna mieć możliwość płynnej regulacji gęstości ściegu prostego.
 • Przydadzą Ci się: igły do szycia skóry, igły o grubości 90 lub 100, stopka teflonowa lub stopka z rolkami do szycia materiałów skóropodobnych i laminowanych.
 • W materiałach dołączonych do kursu oraz w samym kursie znajdziesz informacje dotyczące wszystkich niezbędnych materiałów oraz podpowiedzi dotyczące ustawiania maszyny (rodzaj ściegu i jego parametry).
               
                    

W ramach tego kursu uzyskasz certyfikat naszej placówki szkoleniowej!

Wystarczy, że po wykupieniu dostępu do kursu wyślesz do nas maila na adres kursy@ultramaszyna.com i poinformujesz nas o chęci uzyskania takiego dokumentu.

Korzyści dla Ciebie

Dostęp do kursu nigdy nie wygasa. Możesz korzystać z video lekcji tak długo, jak chcesz.

Ponad 1 godz. materiałów video. 5 odcinków, w których znajdziesz wszystkie zagadnienia. 

Oglądaj gdzie chcesz. Kurs możesz oglądać na dowolnej, nowoczesnej przeglądarce internetowej.

Zdobądź praktyczne umiejętności. Modele, które udostępniamy w ramach kursu możesz wykorzystywać komercyjnie.

Postów nie znaleziono

Komentuj

Polecane produkty