Kurs online szycia bluzy i spodni dresowych damskich

Poziom Zaawansowania: Początkujący
25 odcinków180 min.
Cena:
259,00 
Porównaj

Nauka w formie online! Wykup dostęp do kursu szycia online i rozpocznij naukę bez wychodzenia z domu. Dostęp do materiałów i nagrań video otrzymujesz na zawsze. Po zakupie dostęp jest bezterminowy!

Uszyj damski komplet dresowy bez wychodzenia z domu!

Uszyj komplet dresowy krok po kroku - od przygotowania wykroju, przez krojenie i kolejne etapy szycia. Kurs dla osób początkujących i średnio zaawansowanych. Wykrój dostępny w rozmiarach 34 - 44 w formacie A4 i A0 do samodzielnego wydruku.

Kupując kurs otrzymujesz dostęp do ponad 2 godzin materiałów video oraz plików do pobrania, dzięki którym stworzysz pod okiem Ewy Woj bluzę dresową i spodnie dresowe joggery na Twój rozmiar.

Materiały możesz oglądać po zalogowaniu na swoje konto.

 

Kurs zawiera

 • video instrukcję krojenia i szycia krok po kroku w formie odcinków;
 • instrukcję krojenia i szycia krok po kroku w formie pisemnej, by móc realizować kolejne projekty bez konieczności oglądania całego video; 
 • listę materiałów i dodatków z określonym zużyciem i zapotrzebowaniem;
 • listę potrzebnych sprzętów i akcesoriów ze wskazaniem użytych ściegów i sugerowanych parametrów (rodzaj ściegu, gęstość, szerokość itd.);
 • tabelę rozmiarów;
 • wykaz elementów składających się na projekt;
 • plany krojenia;
 • wykrój A4 do samodzielnego wydruku na drukarce domowej - na bluzę i spodnie;
 • wykrój A0 do wydruku w drukarni; w przypadku spodni w materiałach dołączonych do kursu znajdziesz jeden plik a w przypadku bluzy do wyboru masz wykrój w formie ekonomicznej (tańszej do wydruku) gdzie formy przodów i tyłów są połówkami (a nie tak jak na kursie w całości) lub wykrój, gdzie formy przodów i tyłów są w całości (tak jak na kursie) - obydwa rodzaje wykrojów są dostępne w plikach załączonych do kursu;

   
        

Moduły dodatkowe GRATIS

Zapoznaj się z zawartością modułów dodatkowych, które są dostępne tylko przy zakupie całego kursu szycia kompletu dresowego. Z modułu dodatkowego dowiesz się jak z wykroju dwuwarstwowej bluzy dresowej skroić prostą bluzę sportową oraz przemodelować rękawy i stworzyć prostą tunikę lub sukienkę

Co zrobić, żeby wykrój się nie przeskalował?

 • Pobrane pliki zapisz na pulpicie
 • Do ich otwarcia użyj programu Adobe Reader DC
 • Pliki drukuj z laptopa, nie z telefonu
 • W trakcie ustawiania wydruku zaznacz opcję: "Rozmiar faktyczny"

Co potrzebujesz do szycia?

Przed rozpoczęciem prac zapoznaj się z dwoma plikami dołączonymi do kursu: "Lista zakupów" oraz "Potrzebny sprzęt i akcesoria". W tych dwóch dokumentach zebraliśmy dla Ciebie wszystkie rzeczy, które będą Ci potrzebne do realizacji projektu.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest przeznaczony dla osób, które mają za sobą pierwsze doświadczenia z maszyną do szycia. Jeżeli jesteś zupełnie początkująca skorzystaj najpierw z kursu online "Podstawy szycia"

Wykrój w dużym formacie

Jeżeli chcesz mieć do dyspozycji wydruk wielkoformatowy zawierający wykrój w skali A0, wystarczy po zakupieniu kursu pobrać odpowiedni plik spośród materiałów dołączonych w sekcji pliki do pobrania.

 

Wszystkie materiały do realizacji projektu kupisz w naszym sklepie oraz na

DODATKOWE KORZYŚCI:

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt, mogą wystawiać opinie.

Postów nie znaleziono

Komentuj

Polecane produkty