Konstrukcja i szycie odzieży męskiej

Poziom Zaawansowania: Średnio zaawansowany
8 odcinków580 min.
Cena netto:
Cena:

          
            
549,00 
549,00 

Sprawdź zakupy na raty

Kurs konstrukcji i szycia odzieży męskiej online - robienie wykrojów i szycie online od A do Z!

Myślisz od jakiegoś czasu o szyciu ubrań męskich i równocześnie nie możesz znaleźć gotowych form lub to, co udaje Ci się uszyć, nie pasuje na wybraną sylwetkę? Przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo kompleksowe i dopracowane rozwiązanie, jakiego nie znajdziesz w żadnej innej szkole ani podręczniku! Opracowaliśmy autorską metodę konstrukcji, dzięki której wykreślisz wykrój dopasowany do indywidualnych wymiarów i współczesnej mody oraz wraz z naszą pomocą uszyjesz, zgodnie ze sztuką krawiecką: 

 • longsleeve oraz t-shirt
 • bluzę z dwustronnym kapturem, rozpinaną, z kieszeniami
 • uniwersalne spodnie chinosy na wiele okazji, z zamkiem i kieszeniami z tyłu i przodu

Dzięki temu kursowi uszyjesz samodzielnie aż cztery różne ubrania męskie i to wszystko bez wychodzenia z domu. Pamiętaj, że otrzymujesz dostęp do video i materiałów dodatkowych na zawsze oraz, że w trakcie nauki masz nas do dyspozycji.

Ten kurs pozwoli Ci na zdobycie nowej wiedzy i profesjonalnych umiejętności z zakresu robienia form na ubrania męskie oraz ich szycia, wraz ze wszystkimi najważniejszymi i najciekawszymi detalami krawieckimi.

 

Najważniejsze umiejętności, które zdobędziesz dzięki temu kursowi to:

 • dowiesz się, jak w 100 procentach samodzielnie prawidłowo zdjąć miarę z sylwetki męskiej,
 • wykreślisz konstrukcję - czyli zrobisz formy - na najważniejsze ubrania garderoby męskiej to jest: tshirt, longsleeve, bluzę,
 • uszyjesz tshirt oraz longsleeve,
 • uszyjesz bluzę z kapturem jednowarstwowym lub dwuwarstwowym, rozpinaną lub nierozpinaną, z kieszenią lub bez,
 • uszyjesz uniwersalne eleganckie spodnie o fasonie chinosy z obniżoną linią talii oraz ze wszystkimi najważniejszymi i najciekawszymi detalami krawieckimi.

Wszystkie te umiejętności są na wyciągnięcie Twojej ręki!          

       

 

Pamiętaj, że na co dzień również jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wszystkie pytania najlepiej przesyłać na naszą skrzynkę mailową kontakt@ultramaszyna.com

GRUPA WSPARCIA NA FACEBOOKU - TYLKO DLA OSÓB, KTÓRE WYKUPIŁY DOSTĘP DO KURSU - KLIKNIJ TUTAJ

 

Co będzie Ci potrzebne?

Do robienia wykrojów wystarczy Ci: ołówek, kolorowe mazaki, gumka do ścierania, miara krawiecka, długa linijka (min. 50 cm), papier półpergamin (tu kupisz), nożyczki oraz kalkulator (wystarczy ten w telefonie;-)). Listę materiałów do uszycia poszczególnych projektów znajdziesz w plikach do pobrania.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest przeznaczony dla każdego, kto chciałby zacząć szyć na własną sylwetkę lub postawić pierwsze kroki w świecie krawiectwa miarowego odzieży męskiej. Jeśli marzysz o zdobyciu umiejętności samodzielnego robienia wykrojów, ten kurs to idealny wstęp do zdobycia tej wiedzy. W przypadku zdobycia umiejętności perfekcyjnego szycia, idealnym wstępem do odszywania skonstruowanych wzorów, będzie zdobycie choćby podstawowej umiejętności szycia. Jeśli jej nie posiadasz, nic nie szkodzi - skorzystaj z naszego Podstawowego kursu szycia.

Postów nie znaleziono

Komentuj

Nadchodzące kursy