Konstrukcja i szycie odzieży męskiej

Poziom Zaawansowania: Średnio zaawansowany
8 odcinków580 min.
Cena:
549,00 
Porównaj

Sprawdź zakupy na raty

Nauka w formie online! Wykup dostęp do kursu szycia online i rozpocznij naukę bez wychodzenia z domu. Dostęp do materiałów i nagrań video otrzymujesz na zawsze. Po zakupie dostęp jest bezterminowy!

Kurs konstrukcji i szycia odzieży męskiej online - robienie wykrojów i szycie online od A do Z!

Myślisz od jakiegoś czasu o szyciu ubrań męskich i równocześnie nie możesz znaleźć gotowych form lub to, co udaje Ci się uszyć, nie pasuje na wybraną sylwetkę? Przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo kompleksowe i dopracowane rozwiązanie, jakiego nie znajdziesz w żadnej innej szkole ani podręczniku! Opracowaliśmy autorską metodę konstrukcji, dzięki której wykreślisz wykrój dopasowany do indywidualnych wymiarów i współczesnej mody oraz wraz z naszą pomocą uszyjesz, zgodnie ze sztuką krawiecką: 

  • longsleeve oraz t-shirt
  • bluzę z dwustronnym kapturem, rozpinaną, z kieszeniami
  • uniwersalne spodnie chinosy na wiele okazji, z zamkiem i kieszeniami z tyłu i przodu

Dzięki temu kursowi uszyjesz samodzielnie aż cztery różne ubrania męskie i to wszystko bez wychodzenia z domu. Dostęp do materiałów i nagrań video otrzymujesz na zawsze. Po zakupie dostęp jest bezterminowy!

Ten kurs pozwoli Ci na zdobycie nowej wiedzy i profesjonalnych umiejętności z zakresu robienia form na ubrania męskie oraz ich szycia, wraz ze wszystkimi najważniejszymi i najciekawszymi detalami krawieckimi.

 

Najważniejsze umiejętności, które zdobędziesz dzięki temu kursowi to:

  • dowiesz się, jak w 100 procentach samodzielnie prawidłowo zdjąć miarę z sylwetki męskiej,
  • wykreślisz konstrukcję - czyli zrobisz formy - na najważniejsze ubrania garderoby męskiej to jest: tshirt, longsleeve, bluzę,
  • uszyjesz tshirt oraz longsleeve,
  • uszyjesz bluzę z kapturem jednowarstwowym lub dwuwarstwowym, rozpinaną lub nierozpinaną, z kieszenią lub bez,
  • uszyjesz uniwersalne eleganckie spodnie o fasonie chinosy z obniżoną linią talii oraz ze wszystkimi najważniejszymi i najciekawszymi detalami krawieckimi.

Wszystkie te umiejętności są na wyciągnięcie Twojej ręki!          

       

Pamiętaj, że na co dzień również jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wszystkie pytania najlepiej przesyłać na naszą skrzynkę mailową [email protected]

GRUPA WSPARCIA NA FACEBOOKU - TYLKO DLA OSÓB, KTÓRE WYKUPIŁY DOSTĘP DO KURSU - KLIKNIJ TUTAJ

 

Co będzie Ci potrzebne?

Do robienia wykrojów wystarczy Ci: ołówek, kolorowe mazaki, gumka do ścierania, miara krawiecka, długa linijka (min. 50 cm), papier półpergamin (tu kupisz), nożyczki oraz kalkulator (wystarczy ten w telefonie;-)). Listę materiałów do uszycia poszczególnych projektów znajdziesz w plikach do pobrania.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest przeznaczony dla każdego, kto chciałby zacząć szyć na własną sylwetkę lub postawić pierwsze kroki w świecie krawiectwa miarowego odzieży męskiej. Jeśli marzysz o zdobyciu umiejętności samodzielnego robienia wykrojów, ten kurs to idealny wstęp do zdobycia tej wiedzy. W przypadku zdobycia umiejętności perfekcyjnego szycia, idealnym wstępem do odszywania skonstruowanych wzorów, będzie zdobycie choćby podstawowej umiejętności szycia. Jeśli jej nie posiadasz, nic nie szkodzi - skorzystaj z naszego Podstawowego kursu szycia.

DODATKOWE KORZYŚCI

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt, mogą wystawiać opinie.

Postów nie znaleziono

Komentuj

Nadchodzące kursy