Kurs konstrukcji i szycia braletów i majtek

Poziom Zaawansowania: Średnio zaawansowany
14 odcinków250 min
Cena:
259,00 
Porównaj

Nauka w formie online! Wykup dostęp do kursu szycia online i rozpocznij naukę bez wychodzenia z domu. Dostęp do materiałów i nagrań video otrzymujesz na zawsze. Po zakupie dostęp jest bezterminowy!

Kurs konstrukcji i szycia miękkich braletów i majtek - jak zacząć szyć bieliznę?

Marzysz o samodzielnym szyciu bielizny na dowolne wymiary? Jeśli to Twoje pierwsze kroki lub masz za sobą pierwsze projekty zacznij od kompleksowego kursu konstrukcji i szycia bielizny miękkiej online. W ramach tego kursu, krok po kroku, nauczysz się z jakich materiałów należy korzystać, jak prawidłowo pobrać wymiary z sylwetki damskiej, jak samodzielnie kreślić konstrukcję oraz jak uszyć:

 • bralet miękki podstawowy, nieusztywniany;
 • bralet na bazie biustonosza z usztywnieniem bocznym (krótkie proste fiszbiny);
 • majtki typy brazyliany;

 

Kurs łączy w sobie konstruowanie form (robienie wykrojów) z ich odszywaniem.
 
Niezależnie kiedy dokonasz zakupu kursu online - nasze wsparcie masz przez cały czas. Materiały w formie video lekcji możesz oglądać po zalogowaniu na swoje konto na dowolnym urządzeniu i w dowolnym czasie.
 

 

Kurs zawiera

 • 13 video lekcji, w których zapoznasz się z uporządkowaną wiedzą dotyczącą szycia miękkiej bielizny;
 • zagadnienia dotyczące materiałów i akcesoriów niezbędnych do kreślenia konstrukcji;
 • zagadnienia dotyczące materiałów i akcesoriów niezbędnych do szycia bielizny miękkiej;
 • zagadnienia dotyczące konstrukcji miękkich braletów;
 • instrukcję w formie kursu online jak uszyć bralet miękki oraz jak uszyć bralet na bazie biustonosza;
 • zagadnienia dotyczące konstrukcji majtek typu brazyliany;
 • instrukcję w formie kursu online jak uszyć majtki typu brazyliany;
 • dostęp do grupy wsparcia na Facebooku - Kurs szycia bielizny online;
 • instrukcję kreślenia konstrukcji wraz z rysunkiem instruktażowym - jak zrobić wykrój na bralet podstawowy;
 • instrukcję kreślenia konstrukcji wraz z rysunkiem instruktażowym - jak zrobić wykrój na bralet na bazie biustonosza;
 • instrukcję kreślenia konstrukcji wraz z rysunkiem instruktażowym - jak zrobić wykrój na majtki damskie typu brazyliany;
 • listę zakupów materiałów niezbędnych do szycia
 • materiał w formie pdf z informacją jak ustawić maszyny, jakie wybierać ściegi i jakie przyjąć dla nich ustawienia i parametry;

 

           

Wraz z tym kursem otrzymujesz dostęp do grupy wsparcia na Facebooku - Kurs szycia bielizny online, gdzie możesz wymieniać się swoimi spostrzeżeniami i pytaniami. Ponadto przez cały czas od zakupu kursu masz nasze pełne wsparcie - w przypadku potrzeby szybkiego wsparcia możesz skontaktować się z nami poprzez maila: [email protected] lub [email protected] oraz na naszym fanpage'u na Facebooku - ultraMaszyna.

 
 

Lista akcesoriów i narzędzi do nauki konstrukcji:

Do robienia wykrojów potrzebne będą Ci: ołówek, kolorowe mazaki (3szt), gumka do ścierania, miara krawiecka, długa linijka (min. 50 cm), ekierka (min. 20 cm), krzywik, papier półpergamin (tu kupisz), tasiemka lub sznurek do przewiązania się w talii, nożyczki, kalkulator (wystarczy ten w telefonie;-)). 

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest przeznaczony dla osób, które chcą nauczyć się szyć i robić konstrukcję (wykroje) na miękką bieliznę o różnym poziomie skomplikowania: od braletu podstawowego do braletu modelowanego, na bazie biustonosza, majtki oraz większe formy takie jak: koszulka na ramiączkach, która po przedłużeniu formy może służyć jako halka lub sukienka, szlafrok typu kimono oraz spodenki. Kurs jest opracowany w bardzo szczegółowy sposób tak, żeby nawet osoby nie mające wcześniej styczności z szyciem dały sobie radę. Zagadnienia zawarte w kursie wymagają jednak precyzji zatem osoby bez doświadczenia muszą mieć na względzie kilkukrotne odszycie projektów :)

Pytania i odpowiedzi

Potrzebujesz wsparcia lub masz pytanie? NA DOLE STRONY znajduje się moduł do zadawania pytań, możesz tam zadać pytanie w komentarzu. Jeśli potrzebujesz szybkiego wsparcia wyślij maila ze swoim pytaniem na adres [email protected] lub [email protected]

DODATKOWE KORZYŚCI:

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt, mogą wystawiać opinie.

Postów nie znaleziono

Komentuj

Polecane produkty