Instruktor szycia

ultraMaszyna to miejsce, w którym panuje kreatywny nastrój, sprzyjający działaniom twórczym i pozwalający na realizację krawieckich pasji wszystkim, którzy nas odwiedzają. Na co dzień staramy się dostarczyć naszym klientom wszystkiego, co jest im niezbędne do tego, aby mogli zarówno tworzyć odzież na własne potrzeby jak i rozwijać swój krawiecki biznes.

Jesteśmy otwarci na wszystko i wszystkich, którzy mają ciekawe pomysły i motywację do tego, aby razem z nami rozwijać ultraMaszynę. Tematem przewodnim firmy jest krawiectwo oraz moda, prowadzimy stacjonarną i internetową sprzedaż sprzętu szyjącego, materiałów, pasmanterii, akcesoriów. Ponadto prowadzimy stacjonarne i internetowe kursy szycia. Zapraszamy do współpracy osoby chętne do rozwoju zawodowego w ramach prowadzonej przez nas działalności oraz tych, którzy chcieliby współtworzyć z nami to miejsce :)

W związku z rozwojem działalności edukacyjnej i szkoleniowej poszukujemy do naszego zespołu osoby, które wesprą nas w prowadzeniu kursów na stanowisku:

Instruktor szycia

(Warszawa)

Jeżeli...

 • zarażasz pasją,
 • z energią motywujesz do ciągłego rozwoju,
 • cierpliwie odpowiadasz dziesiąty raz na to samo pytanie,
 • potrafisz zapanować nad grupą plotkujących dziewczyn,
 • kochasz uczyć,
 • posiadasz wykształcenie w obszarze krawiectwa lub doświadczenie praktyczne połączone z wykształceniem pedagogicznym

...i chcesz ...

 • prowadzić zajęcia z przesympatycznymi i głodnymi wiedzy kursantami,
 • być częścią Pracowni o rozpoznawalnej marce i świetnej reputacji,
 • pracować z nowoczesnymi maszynami domowymi różnych marek i różnorodnymi, dobrej jakości materiałami,
 • mieć wpływ na rozwój Pracowni i opracowywanie nowych kursów,
 • uczestniczyć w firmowych wydarzeniach przebiegających w rodzinnej atmosferze,

... to ...

koniecznie napisz do nas kilka słów o sobie. Bardzo chętnie Cię poznamy podczas spotkania i przedstawimy Ci naszą wizję współpracy.

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail:

rekrutacja@ultramaszyna.com

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Informujemy, że administratorem danych osobowych zbieranych podczas rekrutacji jest ULTRAMASZYNA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Kasprzaka 7/u12, kod pocztowy 01-211. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Twoje dane osobowe, wskazane w Kodeksie pracy, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail rekrutacja@ultramaszyna.com. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).