Voucher prezentowy na kurs - 1750 pln

VOUCHER 1750
Cena netto:
Cena:
1 750,00 
Punkty lojalnościowe : 1750

Minimalna ilość dla "Voucher prezentowy na kurs - 1750 pln" to 0,00

Porównaj

Sprawdź zakupy na raty

Zaproszenie (voucher) na kurs staconarny, dostępne w formie papierowej lub elektronicznej. Idealny pomysł na prezent!

Zaproszenie (voucher) na kurs, dostępne w formie papierowej lub elektronicznej, idealne jako prezent na każdą okazję.

Podaruj bliskiej osobie możliwość spełnienia jej marzeń i realizacji pasji w naszej pracowni! :)

Zaproszenie możesz wykorzystać na dowolone kursy stacjonarne lub online z naszej oferty. Podczas realizacji zaproszenia możesz skorzystać z opcji zakupu wybranej ilości kursów. Różnicę możesz uregulować za pomocą dowolnej formy płatności, dostępnej w naszym sklepie. 

W przypadku tego vouchera szczególnie polecamy Twojej uwadze:

Ważne informacje

 • W uwagach do zamówienia koniecznie podaj imię i nazwisko osoby, dla której ma być wystawione zaproszenie.
 • Zakup zaproszenia przez nasz sklep internetowy pozwala Ci na skorzystanie ze wszystkich dostępnych metod płatności. W przypadku chęci zakupu zaproszenia w naszym sklepie stacjonarnym możliwa jest płatnością gotówką lub złożenie zamówienia poprzez sklep internetowy z metodą płatności: przelew internetowy i odbiorem osobistym w sklepie stacjonarnym.
 • Zaproszenie możesz otrzymać w:
  • formie elektronicznej - jednostronne - dostępne do pobrania po pełnej zapłacie, zaproszenie należy samemu uzupełnić według instrukcji przesłanej drogą mailową
  • formie papierowej - wydrukowane na specjalnym papierze, dwustronne, wysyłane w dedykowanej kopercie. Zaproszenie można odebrać osobiście w naszej siedzibie lub otrzymać je za pośrednictwem przesyłki kurierskiej lub do paczkomatu, po opłaceniu kosztów wysyłki. Jeśli interesuje Cię forma wysyłki skontaktuj się z nami mailowo na adres: [email protected].
 • Zwrot zaproszenia możliwy jest tylko w ramach odstąpienia od umowy zakupu zawartej na odległość, zgodnie z regulaminem naszego sklepu internetowego.

Warunki realizacji zaproszenia

 • Zaproszenie przeznaczone jest do realizacji uczestnictwa w wybranym przez obdarowanego kursie. Nie jest możliwa zamiana zaproszenia na gotówkę lub na zakup jakiegokolwiek towaru w sklepie stacjonarnym lub internetowym.
 • Istnieje możliwość zrealizowania droższego kursu za dopłatą.
 • Zaproszenie ważne jest przez 3 miesiące od daty zakupu. W tym okresie należy dokonać zgłoszenia* do wybranej grupy w ramach kursu. Środki za niewykorzystany voucher nie są zwracane.
  *Nie oznacza to odbycia kursu w terminie 3 miesięcy.
 • W celu realizacji zaproszenia należy samodzielnie wybrać termin z dostępnych na stronie kursu i zgłosić się korzystając z opcji "Zapisz się" w wybranej grupie, a jako metodę płatności wybrać "Płacę bonem / Voucher". W uwagach do zgłoszenia należy podać kod z zaproszenia.
 • O dostępności miejsc w grupach decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego wykupienie zaproszenia nie jest równoznaczne z gwarancją uczestnictwa w wybranej grupie (terminie). W przypadku braku dostępności miejsc w preferowanym terminie zaproponujemy alternatywne terminy uczestnictwa w kursie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt, mogą wystawiać opinie.

Postów nie znaleziono

Komentuj

Polecane produkty