E-commerce performance manager

ultraMaszyna to miejsce, w którym panuje kreatywny nastrój, sprzyjający działaniom twórczym i pozwalający na realizację krawieckich pasji wszystkim, którzy nas odwiedzają. Na co dzień staramy się dostarczyć naszym klientom wszystkiego, co jest im niezbędne do tego, aby mogli zarówno tworzyć odzież na własne potrzeby jak i rozwijać swój krawiecki biznes.

Jesteśmy otwarci na wszystko i wszystkich, którzy mają ciekawe pomysły i motywację do tego, aby razem z nami rozwijać ultraMaszynę. Tematem przewodnim firmy jest krawiectwo oraz moda, prowadzimy stacjonarną i internetową sprzedaż sprzętu szyjącego, materiałów, pasmanterii, akcesoriów. Ponadto prowadzimy stacjonarne i internetowe kursy szycia. Zapraszamy do współpracy osoby chętne do rozwoju zawodowego w ramach prowadzonej przez nas działalności oraz tych, którzy chcieliby współtworzyć z nami to miejsce :)

W związku z rozwojem firmy i dążeniem do rozszerzenia skali działalności w zakresie sprzedaży internetowej poszukujemy do naszego zespołu osoby, która wesprze nas w prowadzeniu działań w obszarach e-commerce na stanowisku:

(Warszawa)

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • przygotowanie, wdrożenie i egzekucję strategii zaistnienia marki ultraMaszyna oraz marki Eveselection na rynkach zagranicznych (sprzedaż wyłącznie w kanałach ecom, mcom)
  • prowadzenie działań organicznych i nieorganicznych zmierzających do zwiększenia sprzedaży internetowej w kraju (pozyskiwanie leadów, tworzenie nowych źródeł pozyskania klientów, zarządzanie kampaniami online na platformach: Facebook, Instagram, Google, YouTube);
  • monitorowanie i analizę działań konkurencji oraz trendów w obszarze e-commerce;
  • przygotowywanie raportów skuteczności kampanii i sprzedaży,
  • działania zmierzające do optymilizacji sklepów internetowych (SEO) marek ultraMaszyna oraz Eveselection
  • wdrażanie nowych e-produktów w ścisłej współpracy z zespołem.

Od idealnego kandydata oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane 3-4 letnie doświadczenie w branży e-commerce,
  • zaawansowanej znajomości zagadnień związanych z marketingiem internetowym oraz narzędzi wykorzystywanych w tym obszarze (SEO, SEM, Adwords, Facebook&Instagram Ads, email marketing, Analytics, Hotjar, Yandex Metrica etc.),
  • samodzielności i rzetelności w realizacji powierzanych zadań oraz dbałości o detale w codziennej pracy, wysokiej kultury osobistej,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na realizację zadań wchodzących w zakres stanowiska.

Oferujemy

  • udział w zyskach wynikających z rozwoju marki na rynku polskim i zagranicznym,
  • miłą atmosferę, otwartą i nowoczesną kulturę pracy w marce wiodącej w branży krawieckiej,
  • samodzielność i decyzyjność w realizowaniu i wdrażaniu własnych rozwiązań,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • szkolenie w zakresie wiedzy o usługach i produktach,
  • współpracę na podstawie umowy B2B.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail:

[email protected]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Informujemy, że administratorem danych osobowych zbieranych podczas rekrutacji jest ULTRAMASZYNA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Kasprzaka 7/u12, kod pocztowy 01-211.Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Twoje dane osobowe, wskazane w Kodeksie pracy, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail [email protected]. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).