Referencje

Cudowne, profesjonalne miejsce z możliwością zakupu niezbędnych rzeczy krawieckich. Z laika stałam się miłośnikiem szycia. Przesympatyczne prowadzące kursy z olbrzymią wiedzą i cierpliwością w jej przekazywaniu kursantom.
Parę dni temu otrzymałam od Państwa zamówienie, chciałam bardzo podziękować, bo zostałam bardzo dobrze obsłużona, a Pani z obsługi klienta była bardzo zaangażowana i pomocna. Pani uratowała mnie przed kupnem nieprawidłowej stopki do maszyny i pomogła dobrać odpowiednią. Dawno nie spotkałam się z tak profesjonalną i życzliwą obsługą.
Mąż kupił mi maszynę od Was, przez co trafiłam na Wasze tutoriale i kursy online. Przerobiłam już chyba wszystkie i nie mogę się doczekać kolejnych bo ręce aż rwą mi się do szycia! :)
Jestem częstym gościem sklepu stacjonarnego. Mają tu najpiękniejsze tkaniny, doskonałe nici i niezastąpioną obsługę. Pani Emilia potrafi odpowiedzieć na każde pytanie :)
Polecam sklep do zakupu maszyny. Kupowałam swoją pierwszą maszynę do szycia i uzyskałam wyczerpujące informacje, pomoc i porady. Zakupiona maszyna została dostarczona bardzo sprawnie, wraz z dodatkowymi informacjami jak ją czyścic i obsługiwać oraz akcesoriami, które załączone były gratis.
Bardzo pro kliencki sklep i super obsługa :)
Dzięki Ultramaszynie postawiłam swoje pierwsze kroki w krawieckim świecie, skończyłam kilka kursów, kupiłam również cały niezbędny sprzęt. Jestem stałą bywalczynią sklepu stacjonarnego. Dziękuję, że jesteście
W stacjonarnym sklepie nie byłam, ale internetowy jest na 5 z plusem ❤ Pani Ewa cierpliwie odpowiadała na pytania początkującego. Ekspresowa realizacja zamówienia. Nic dodać, nic ująć - super!
Jedno z moich ukochanych miejsc w Warszawie ze wspaniałą atmosferą i ludźmi. Zarówno jeśli chodzi o kursy - winni są mojej totalnej miłości do szycia :D, jak i sklep - 2 maszyny zakupione, super doradztwo, a gratis pomoc w oswojeniu nowego sprzętu ;) Polecam każdemu ????
Kupiłam tu maszynę, overlocka, różne akcesoria i materiały, byłam też na jednym kursie rok temu jeszcze w siedzibie przy Jerozolimskich. Bardzo profesjonalna ekipa, świetny kontakt w razie jakichkolwiek pytań.
Fajna ekipa, która doskonale zna się na tym co sprzedaje.
Bardzo polecam to miejsce! Jest super, w pomysłem urządzone i człowiek od razu się dobrze tam czuje. Wszystkie osoby, które mijałam uśmiechnięte. Pani Jola podchodzi, tłumaczy, motywuje :) Może to też zasługa ludzi z grupy, na których trafiłam. Byłam na razie na kursie dla początkujących, ale wiem że skorzystam z kolejnych :)
Uwielbiam i będę uwielbiać. To jak wkraczanie do świata bajki :). Byłam na detalach, czekam na kurs dla średnio zaawansowanych. Już się nie mogę doczekać!!!!
Dużo Ś: Świetni ludzie, Świetna atmosfera, Świetna lokalizacja, Świetne kursy, Świetne ceny, Świetne doświadczenia ... Polecam z całego serca
Komentuj