Filtry
Cena

 – 

  • 79
  • 549
Poziom zaawansowania

Kursy szycia na maszynie online

1 2 3 4 5
z 5
690
Ilość odcinków 21
Średnio zaawansowany
Cena: 299,00 
Kup
250 min
Ilość odcinków 11
Początkujący
Cena: 99,00 
Kup
120 min
Ilość odcinków 9
Początkujący
Cena: 89,00 
Kup
260 min
Ilość odcinków 19
Początkujący
Cena: 99,00 
Kup
60 min.
Ilość odcinków 11
Początkujący
Cena: 199,00 
Kup
110 min.
Ilość odcinków 6
Początkujący
Cena: 139,00 
Kup
70 min
Ilość odcinków 6
Początkujący
Cena: 139,00 
Kup
130 min
Ilość odcinków 6
Początkujący
Cena: 139,00 
Kup
120 min
Ilość odcinków 12
Początkujący
Cena: 159,00 
Kup
NOWOŚĆ
400 min.
Ilość odcinków 27
Początkujący
Cena: 349,00 
Kup
80 min
Ilość odcinków 15
Początkujący
Cena: 159,00 
Kup
360 min.
Ilość odcinków 30
Początkujący
Cena: 199,00 
Kup
1 2 3 4 5
z 5

Kurs szycia na maszynie online bez wychodzenia z domu

Marzysz o tym, żeby rozpocząć naukę szycia i postawić w końcu pierwsze kroki w kierunku szycia swoich pomysłów i projektów krawieckich? Mamy dla Ciebie rozwiązanie idealne, którym jest kurs szycia online, dostępny na platformie internetowej, możliwy do odtwarzania na dowolnym urządzeniu, do którego dodajemy różnorodne materiały krawieckie wspomagające proces nauki szycia w domu. Internetowy kurs krawiecki jest dostępny po zakupie w nieograniczonym zakresie i bezterminowo - to oznacza, że po zakupie masz dożywotnią możliwość jego odtwarzania. Kursy szycia na maszynie online stworzyliśmy na różnym poziomie zaawansowania zaczynając od samej obsługi maszyny do szycia. Kurs podstaw szycia nauczy Cię wszystkich zagadnień związanych z prawidłową obsługą sprzętu. Dzięki niemu poznasz rodzaje igieł, rodzaje ściegów, rodzaje stopek i wszystkie triki oraz zagadnienia potrzebne do tego, żeby zacząć szyć samodzielnie na maszynie do szycia.

Darmowe kursy szycia online 

W naszej ofercie znajdują się płatne kursy szycia oraz darmowe warsztaty i webinary dostępne dla każdego, kto chce zacząć naukę krawiectwa. Zanim zdecydujesz się na płatny kurs szycia online możesz zapoznać się z nami na darmowych webinarach krawieckich, które znajdziesz na naszym fanpejdżu na Facebooku Ultramaszyna oraz na naszym kanale na YouTube Ultramaszyna. Właśnie na tych kanałach stworzyliśmy dla Ciebie cały kompleksowy cykl nauki “Nauka podstaw szycia”, który w ramach wszystkich udostępnianych odcinków stanowi kompleksowy kurs online pokazujący wszystkie najważniejsze podstawowe zagadnienia związane z szyciem. Poza cyklem “Nauka podstaw szycia” na naszym fanpejdżu na Facebooku Ultramaszyna możesz znaleźć kompleksowy darmowy kurs “Garderoba kapsułowa” który składa się z kilkunastu webinarów poświęconych szyciu różnorodnych ubrań dla kobiet. Dzięki tym kursom szycia nauczysz się jak uszyć spodnie kuloty, jak uszyć spodnie paperbag, jak uszyć sukienkę z dzianiny z kieszeniami, jak uszyć bluzkę z dzianiny longsleeve, jak uszyć top na szerokich ramiączkach, jak uszyć kardigan - narzutkę z dzianiny i wiele innych! Obydwa cykle to bardzo solidny, kompleksowy i rozbudowany kurs dający możliwość opanowania wszystkich podstaw szycia na maszynie.

Internetowe kursy szycia dla początkujących i zaawansowanych

Aby umożliwić Ci naukę w systemie zdalnym, bez konieczności dojeżdżania do naszej placówki szkoleniowej stworzyliśmy bogatą ofertę szkoleń online, w ramach której znajdziesz: kurs szycia na maszynie online Podstawy szycia, kurs szycia na owerloku, coverlocku i coverze - obydwa dedykowane przede wszystkim dla osób początkujących.
Ponadto w naszej ofercie internetowych kursów szycia znajdziesz kursy tematyczne dotyczące szycia konkretnych projektów takich jak np.: szycie sukienki kopertowej krok po kroku, szycie sukienki z zamkiem krytym, szycie bluzy i spodni dresowych oraz kursy poświęcone całym dziedzinom krawiectwa tj.: kurs konstrukcji online, kurs konstrukcji tkanin online, kurs konstrukcji dzianin online, kurs robienia wykrojów, kurs konstrukcji bielizny online, kurs konstrukcji i szycia odzieży męskiej, kurs szycia online ubranek dla dzieci.

Kurs krawiecki online z certyfikatem 

Wszystkie kursy krawieckie, które stworzyliśmy dla Ciebie i udostępniamy na naszej platformie są dostępne z certyfikatem. To oznacza, że po złożeniu zamówienia w sklepie internetowym i opłaceniu go, masz możliwość otrzymania zaświadczenia o ukończeniu szkolenia krawieckiego w naszej firmie. Certyfikat kursu szycia umożliwia Ci między innymi ubieganie się o dotację na rozpoczęcie działalności krawieckiej. Wszystkie internetowe kursy szycia dostępne na platformie poruszają tematykę branżową i przygotowują w określonym zakresie do prac hobbystycznych lub otworzenia własnej firmy krawieckiej. 

Szkolenia biznesowe, wspierające rozwój biznesu krawieckiego to: Projektowanie i budowanie marki modowej online oraz Jak założyć firmę krawiecką i rękodzielniczą online? 

Zobacz także pozostałą ofertę - kursy stacjonarne oraz kursy zdalne na żywo