Materiały 3+1mb GRATIS oraz prezent za 1 grosz!

Promocja na materiały do końca tygodnia!

 1. Przy zakupie 3 metrów dowolnego materiału - otrzymasz dodatkowy 1 metr najtańszego materiału w Twoim koszyku gratis!

  WAŻNE! Jeśli zakupisz dwa lub więcej rodzajów materiałów w tej samej cenie - napisz w uwagach do zamówienia, który chcesz otrzymać jako gratis. Dodatkowy metr będzie wysłany w jednym kawałku, razem z zamówionym materiałem (czyli - przy zakupie 3mb wiskozy, otrzymasz kupon o długości 4mb)

 2. Przy zakupie zwierającym materiały powyżej 250zł - otrzymasz dodatek krawiecki w prezencie za 1 grosz 

Poznaj warunki promocji

 • obowiązuje od 11.10 (poniedziałek) do 17.10 (niedziela), do końca dnia lub do wyczerpania się zapasów magazynowych;
 • promocja dotyczy wyłącznie sklepu online
 • w wypadku braku materiału wybranego jako gratis, dodatkowy metr zostanie doliczony do drugiego w kolejności materiału z zamówienia.  
 • pamiętaj, że zamówienie nieopłacone z opcją odbioru osobistego w sklepie jest jedynie rezerwacją. W przypadku wielu zamówień na konkretny produkt, w pierwszej kolejności realizujemy te, które są opłacone. Nie dotyczy to wysyłki z opcją pobrania

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji:

 • Wystarczy, że zamówisz łącznie trzy metry dowolnych materiałów (możesz zamówić np. po 1 metrze z 3 różnych materiałów). 
  Dodatkowy metr nie będzie widoczny w podsumowaniu zamówienia - ale zostanie on wysłany :)
 • Aby otrzymać gratis za 1 grosz - wystarczy że Twoje zamówienie przekroczy 250zł oraz będzie zawierało materiały. Pojawi się moduł wyboru, w którym będziesz mógł/a wybrać interesujący Cię dodatek

Zastrzeżenia
 1. W przypadku dużego zainteresowania promocją i dużej ilości zamówień zastrzegamy, że czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
 2. W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia w związku z wyczerpaniem się zapasów magazynowych, możliwa będzie zamiana brakującego towaru na inny z zachowaniem wykorzystanej zniżki lub zwrot płatności.
 3. Promocje i kody rabatowe nie łączą się - to dotyczy również rabatu kursanta, zniżki za newsletter oraz wszystkich innych kuponów rabatowych.