Kurs online szycia torebki listonoszki

Poziom Zaawansowania: Średnio zaawansowany
9 odcinków60 min.
Cena netto:
Cena:

          
            
99,00 
99,00 

Kurs online szycia torebki listonoszki na podszewce, z klapką, z kieszeniami z zamkiem i zapięciem na zatrzaski

Zastanawiasz się, jak uszyć torebkę listonoszkę składającą się z wielu elementów? Pomożemy Ci uszyć samodzielnie model na podszewce, z kieszeniami, z klapką zapinaną na zatrzaski, z paskiem! Dowiesz się, jakie akcesoria są Ci potrzebne, ile kupić materiału, jakie elementy i kształty wyciąć (wykrój jest dołączony do kursu) oraz pokażemy Ci krok po kroku jak pozszywać formy. Przygotowaliśmy dla Ciebie tutorial - instrukcję szycia w formie rozbudowanych, wyczerpujących video lekcji. Formuła kursu jest przygotowana dla pasjonatów i hobbystów szycia oraz dla osób, które myślą o własnym, torebkowym biznesie i chcą postawić pierwsze kroki w tym kierunku. Daj się ponieść torebkowemu zawrotowi głowy - razem z naszą instruktorką Iloną w domowym zaciszu uszyjesz wyjątkową torebkę, które idealnie dopełni Twoich stylizacje i będzie również bazą do tworzenia nowych, kreatywnych projektów. 

Z tym kursem uszyjesz:

 • torebkę listonoszkę na podszewce zapinaną na zatrzaski,
 • z kieszenią zapinaną na zamek
 • na pasku

Czego się nauczysz i jakie informacje uzyskasz?

Ilona, na tym kursie szycia online nauczy Cię, jakich materiałów i akcesoriów używać przy pracy z tak wymagającym surowcem jak ekoskóra. Dowiesz się, między innymi, jak samodzielnie przygotować pasek do swojej torebki, jak montować zatrzaski, jak nabijać napy. Czym usztywnić torebkę, aby uzyskać pożądany efekt. Ten kurs to zbiór niezbędnej wiedzy potrzebnej do tego, by zacząć szyć torebki czy to na swoje hobbystyczne potrzeby czy też w przypadku, w którym myślisz o wystartowaniu z własną małą marką torebkową!

Dostęp do kursu jest nieograniczony i bezterminowy. Materiały możesz oglądać po zalogowaniu na swoje konto na dowolnym urządzeniu!

Kurs zawiera:

 • instrukcję krojenia i szycia krok po kroku w formie video lekcji online,
 • instrukcję krojenia i szycia krok po kroku w formie pisemnej, by móc realizować kolejne projekty bez konieczności oglądania całego video,
 • listę materiałów i dodatków z określonym zużyciem i zapotrzebowaniem,
 • listę potrzebnych sprzętów i akcesoriów ze wskazaniem użytych ściegów i sugerowanych parametrów (rodzaj ściegu, gęstość, szerokość itd.),
 • plan układu kroju poszczególnych elementów,
 • wykaz elementów składających się na projekt,
 • wykroje niezbędne do realizacji projektu w formatach A4 i A0

Jaki sprzęt będzie Ci potrzebny?

  • Do realizacji projektu wystarczy Ci nawet prosta maszyna wieloczynnościowa, domowego typu. Nie potrzebujesz owerloka. Maszyna do szycia (domowego typu), która najlepiej sprawdzi się w przypadku szycia torebek i akcesoriów to maszyna mechaniczna, z chwytaczem wahadłowym np. takie modele jak: Juno E1015 by Janome, Bernina Sew&Go 1, 3, 5, Husqvarna E10 i E20, Minerva Next 232 lub 363, modele z serii Bernina Bernette Milan, Elna 220, 240, Singer Heavy Duty 4423 i 4432, Janome 419, 423 i 523, Janome HD1800, Husqvarna Emerald 116 i 118 oraz ich odpowiedniki w innych markach. 
  • Maszyna powinna mieć możliwość płynnej regulacji gęstości ściegu prostego.
  • Przydadzą Ci się: igły do szycia skóry, igły o grubości 90 lub 100, stopka teflonowa lub stopka z rolkami do szycia materiałów skóropodobnych i laminowanych.
  • W materiałach dołączonych do kursu oraz w samym kursie znajdziesz informacje dotyczące wszystkich niezbędnych materiałów oraz podpowiedzi dotyczące ustawiania maszyny (rodzaj ściegu i jego parametry).
             
                    

W ramach tego kursu uzyskasz certyfikat naszej placówki szkoleniowej!

Wystarczy, że po wykupieniu dostępu do kursu wyślesz do nas maila na adres kursy@ultramaszyna.com i poinformujesz nas o chęci uzyskania takiego dokumentu.

Korzyści dla Ciebie

Dostęp do kursu nigdy nie wygasa. Możesz korzystać z video lekcji tak długo, jak chcesz.

Ponad 1 godz. materiałów video. 8 odcinków, w których znajdziesz wszystkie zagadnienia. 

Oglądaj gdzie chcesz. Kurs możesz oglądać na dowolnej, nowoczesnej przeglądarce internetowej.

Zdobądź praktyczne umiejętności. Modele, które udostępniamy w ramach kursu możesz wykorzystywać komercyjnie.

Postów nie znaleziono

Komentuj

Polecane produkty