Kurs online szycia torebek - aż 4 różne modele!

Poziom Zaawansowania: Początkujący
38 odcinków240 min.
Cena:
299,00 

Nauka w formie online! Wykup dostęp do kursu szycia online i rozpocznij naukę bez wychodzenia z domu. Dostęp do materiałów i nagrań video otrzymujesz na zawsze. Po zakupie dostęp jest bezterminowy!

Kurs online szycia torebek - shopperka, listonoszka, nerka i kubełek!

Cały czas szukasz idealnej torebki? A może marzysz o własnym, torebkowym biznesie? Daj się ponieść torebkowemu zawrotowi głowy - razem z naszą instruktorką Iloną w domowym zaciszu uszyjesz wyjątkowe akcesoria, które idealnie dopełnią Twoje stylizacje i będą również bazą do tworzenia nowych, kreatywnych projektów. 

Z tym kursem uszyjesz:

 • nerkę na podszewce zapinaną na zamek,
 • model torebki listonoszki z klapką i zatrzskami, na podszewce, z kieszonką, 
 • klasyczną torebkę shopper z kieszeniami,
 • torebkę kubełek z podszewką zamykaną tunelem na sznurek.

Czego się nauczysz i jakie informacje uzyskasz?

Ilona, na tym kursie szycia online nauczy Cię, jakich materiałów i akcesoriów używać przy pracy z tak wymagającym surowcem jak ekoskóra. Dowiesz się, między innymi, jak samodzielnie przygotować pasek do swojej torebki, jak montować zatrzaski, jak nabijać napy. Czym usztywnić torebkę, aby uzyskać pożądany efekt. Ten kurs to zbiór niezbędnej wiedzy potrzebnej do tego, by zacząć szyć torebki czy to na swoje hobbystyczne potrzeby czy też w przypadku, w którym myślisz o wystartowaniu z własną małą marką torebkową!

Materiały możesz oglądać po zalogowaniu na swoje konto na dowolnym urządzeniu!

W tym kursie nauczysz się szyć: 

SHOPPERKĘ

Torebka zapinana, z kieszeniami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Model jest wykończony elegancką eko-skórą w formie rączki oraz lamowania kieszeni i boków.
 

LISTONOSZKĘ

Torebka na podszewce, z klapką i kieszeniami. Jest zapinana na napy, na eleganckiej rączce, a wśrodku posiada dodatkową smyczkę na klucze
 

KUBEŁEK

Torebka usztywniana, na podszewce, z dwoma paskami i różnorodnymi kieszonkami. W środku ma kieszonki, przegródki oraz smyczkę na klucze i jest zamykana na praktyczny ściągacz do sznurka.
 

NERKĘ

Nerkę na podszewce, zapinaną na zamek, z możliwością noszenia w pasie oraz w formie torebki. Zawiera dwie kieszonki (z tyłu oraz w środku) zapinane na zamek oraz rączkę do noszenia w formie łańcuszka. 
 

Kurs zawiera:

 • instrukcję krojenia i szycia krok po kroku w formie video lekcji online,
 • instrukcję krojenia i szycia krok po kroku w formie pisemnej, by móc realizować kolejne projekty bez konieczności oglądania całego video,
 • listę materiałów i dodatków z określonym zużyciem i zapotrzebowaniem,
 • listę potrzebnych sprzętów i akcesoriów ze wskazaniem użytych ściegów i sugerowanych parametrów (rodzaj ściegu, gęstość, szerokość itd.),
 • plan układu kroju poszczególnych elementów,
 • wykaz elementów składających się na projekt,
 • wykroje niezbędne do realizacji projektu w formatach A4 i A0

Jaki sprzęt będzie Ci potrzebny?

 • Do realizacji projektu wystarczy Ci nawet prosta maszyna wieloczynnościowa, domowego typu. Nie potrzebujesz owerloka. Maszyna do szycia (domowego typu), która najlepiej sprawdzi się w przypadku szycia torebek i akcesoriów to maszyna mechaniczna, z chwytaczem wahadłowym np. takie modele jak: Juno E1015 by Janome, Bernina Sew&Go 1, 3, 5, Husqvarna E10 i E20, Minerva Next 232 lub 363, modele z serii Bernina Bernette Milan, Elna 220, 240, Singer Heavy Duty 4423 i 4432, Janome 419, 423 i 523, Janome HD1800, Husqvarna Emerald 116 i 118 oraz ich odpowiedniki w innych markach. 
 • Maszyna powinna mieć możliwość płynnej regulacji gęstości ściegu prostego.
 • Przydadzą Ci się: igły do szycia skóry, igły o grubości 90 lub 100, stopka teflonowa lub stopka z rolkami do szycia materiałów skóropodobnych i laminowanych.
 • W materiałach dołączonych do kursu oraz w samym kursie znajdziesz informacje dotyczące wszystkich niezbędnych materiałów oraz podpowiedzi dotyczące ustawiania maszyny (rodzaj ściegu i jego parametry).
             
                    

W ramach tego kursu uzyskasz certyfikat naszej placówki szkoleniowej!

Wystarczy, że po wykupieniu dostępu do kursu wyślesz do nas maila na adres kursy@ultramaszyna.com i poinformujesz nas o chęci uzyskania takiego dokumentu.

Korzyści dla Ciebie

Ponad 4 godz. materiałów video. 36 odcinków, w których znajdziesz wszystkie zagadnienia. 

Oglądaj gdzie chcesz. Kurs możesz oglądać na dowolnej, nowoczesnej przeglądarce internetowej.

Zdobądź praktyczne umiejętności. Modele, które udostępniamy w ramach kursu możesz wykorzystywać komercyjnie.

DODATKOWE KORZYŚCI:

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt, mogą wystawiać opinie.

Postów nie znaleziono

Komentuj

Polecane produkty