Kurs konstrukcji i szycia spódnicy ołówkowej online

Poziom Zaawansowania: Początkujący
3 odcinków160 min.
Cena:
109,00 

Nauka w formie online! Wykup dostęp do kursu szycia online i rozpocznij naukę bez wychodzenia z domu. Dostęp do materiałów i nagrań video otrzymujesz na zawsze. Po zakupie dostęp jest bezterminowy!

Pierwsze kroki w samodzielnej konstrukcji

Wejdź na wyższy poziom swojej krawieckiej przygody, odłóż gotowe formy i samodzielnie skonstruuj spódnicę na swoje wymiary. Jolanta, krok po kroku, przeprowadzi Cię przez proces rysowania wykroju, podpowie na co warto zwrócić uwagę, jak kreślić linie i jak finalnie stworzyć gotową formę.

Dzięki nauce samodzielnego konstruowania wykrojów otworzysz swoją wyobraźnię na nowe obszary krawiectwa a Twoje projekty staną się jeszcze bardziej dopasowane i spersonalizowane.

2,5-godzinne spotkanie z konstrukcją i szyciem

W ciągu 2,5 godziny kursu wykonasz nie tylko gotową formę na swoje wymiary, ale również uszyjesz stworzony wykrój. Dowiesz się jak prawidłowo wykańczać pasek, jak go doszywać, jak lamować, jak wszywać zamek kryty, jak doszywać podszewkę i jak zamykać rozporek.

Z pomocą Jolanty uszyjesz możliwie najbardziej zaawansowany wariant spódnicy ołówkowej. Milion ważnych detali w jednym kursie :)

Korzyści dla Ciebie

Ponad 2,5 godz. materiałów video. Pokażemy Ci jak skonstruować spódnicę na własny wymiar i jak ją uszyć.

Oglądaj gdzie chcesz. Kurs możesz oglądać na dowolnej, nowoczesnej przeglądarce internetowej.

Zdobądź praktyczne umiejętności. Wykorzystaj je potem w swoich pracach i zachwycaj swoich znajomych poziomem ich dopracowania.

DODATKOWE KORZYŚCI:

Postów nie znaleziono

Komentuj

Polecane produkty