komunikat

Uwaga,

na naszej stronie od 21.07 trwają prace modernizacyjne w związku z przeniesiem się na nowy serwis. Przełączenie na nowy portal wymaga ponownej rejestracji konta.

Jeśli w przeszłości zakupiłeś dowolny kurs online twoje konto wraz z dostępem do kursów zostało zaimportowane. W celu zarejestrowania się na swoje konto, użyj maila, którym logowałeś/aś się na stronie, Twoje dotychczasowe hasło starciło ważność. Zaloguj się za pomocą resetowania hasła. Kliknij w "nie pamiętasz hasła?" po czym zaloguj się na swoją skrzynkę pocztową i kliknij w link, który przekieruje Cię do okienka, gdzie wpiszesz nowe hasło. Po zalogowaniu twoje kursy będą widoczne w panelu (zdjęcie poniżej)

 

Cała historia poprzednich zakupów nie była niestety możliwa do przeniesienia.

Jeśli chciałbyś otrzymać dostęp do kursu obsługi maszyny którą kupiłeś/aś u nas wcześniej musisz ponownie dokonać zakupu na ten produkt. Umieść maszynę w koszyku, wybierz opcję płatności "przelw tradycyjny" (nie martw się, nie musisz nic dodatkowo płacić) i w uwagach napisz, że prosisz o dostęp do kursu. Po weryfikacji odznaczymy zamówienie na zrealizowane i kurs będzie widoczny na stronie danej maszyny w zakładce "Wideo"

W przypadku kursów stacjonarnych musisz dokonać ponownego zapisu na odpowiedni kurs (czyli ten, którego uczestnikiem byłeś/aś) do grupy "byli kursanci" (patrz zdjęcie poniżej), kliknąć "zapisz się", a następnie dokonać fikcyjnej płatności wybierając przelew tradycyjny. Nie martw się, żadna dodatkowa opłata nie zostanie pobrana, potrzebujemy jedynie mieć w systemie Twój zapis na kurs abyś miał dostęp do Strefy Kursanta :)

 

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z zamówieniami skontaktuj się z nami na adres: kontakt@ultramaszyna.com

lub pod numerami: sklep: 881223393 kursy: 881616361.

Z uwagi na dużą ilość zapytań, kontakt telefoniczny może być utrudniony, za co serdecznie przepraszamy.