Prezentownik - czyli co kupić w prezencie dla osoby szyjącej?

Szukasz prezentu dla bliskiej osoby, która pasjonuje się szyciem? A może interesuje Cię prezent dla osoby, która dopiero zaczyna swoją przygodę z szyciem? W naszym artykule pomagamy Ci znaleźć odpowiedź na pytania:

Jaki prezent dla osoby szyjącej?
Co kupić osobie zainteresowanej szyciem?

 

Zacznijmy z impetem! W przypadku osób, które szyją na starszych typach maszyn lub na nowych, ale o ograniczonej ilości funkcji, nowa maszyna do szycia będzie wymarzoną i uszczęśliwiającą niespodzianką! W zależności od budżetu i poziomu wtajemniczenia osoby obdarowanej, możesz wybrać pomiędzy maszynami z pierwszej półki cenowej czyli od około 450 do 800 zł lub z półki cenowej, w której znajdziesz już bardzo rozbudowane modele mechaniczne czyli od około 800 zł do 1200 zł. 

KLIKNIJ ŻEBY ZOBACZYĆ


Pozostańmy jeszcze na moment w grupie prezentów wiążących się z większym wydatkiem. Jeśli osoba, dla której szukasz prezentu, ma już maszynę do szycia i szyje sporo, warto pomyśleć nad umileniem i przyspieszeniem jej całego procesu szycia. Maszyna typu owerlok to sprzęt, który służy do szycia dzianin. Dla przykładu: tshirt na maszynie wieloczynnościowej zajmie około 2 do 3 godzin minimum, dla porównania, na owerloku da się go uszyć nawet w pół godziny! Rozsądny i dobry owerlok to wydatek oscylujący w granicach od 1200 zł do 1500 zł. 

KLIKNIJ ŻEBY ZOBACZYĆ


Kolejną prezentową propozycją z naszej strony jest pudełko Craftbox - gotowy zestaw elementów do pozszywania, z którego obdarowana osoba stworzy na przykład bluzkę. Pudełko Craftbox to idealny prezent dla osób, które nie są jeszcze bardzo doświadczone, chciałaby szyć ubrania, ale z różnych powodów boją się zacząć. Albo dla kogoś, kto zna już tajniki szycia, natomiast ma mało miejsca lub czasu :) Dlaczego? Dlatego, że pudełko Craftbox zmniejsza czas szycia o cały proces przygotowania wykroju oraz wycinania elementów. Zestaw zawiera gotowe, wycięte fragmenty ubrania – do wyboru: bluzka, sukienka lub kombinezon. Wystarczy, że zszyjesz je razem przy pomocy dołączonej czytelnej instrukcji oraz akcesoriów. Nie musisz kupować niczego więcej :) Pudełko Craftbox, poza skrojonymi elementami składającymi się na ubranie, zawiera również wszystkie inne niezbędne akcesoria np. taśmy czy nici.

KLIKNIJ ŻEBY ZOBACZYĆ


Craftbox to nie to? Nie ma problemu! Mamy dla Ciebie propozycję numer trzy! Niciowniki, nazywane inaczej organizerami. Wystarczy spojrzeć na te cukiereczki - ozdobią każdą pracownię! Ale to nie jedyna ich funkcja. Organizery pomieszczą mniejsze i większe akcesoria, które lubią się gubić podczas szycia, a może nawet jeszcze bardziej wtedy, kiedy szycie odkładamy na bok. Pudełka pomagają w szybki sposób przemienić krawieckie atelier w jadalniany stół lub dowolne inne miejsce, gdzie aktualnie szyjecie. Wystarczy wszystko powkładać do pudełka i cieszyć się wolną przestrzenią :)

Z kolei pokrowiec - torba na maszynę lub torba na owerloka, to kolejny gadżet, który jest przyjemny dla oka. Pomaga transportować maszynę na odległości małe i duże. Taka torba na maszynę to bardzo pragmatyczny i funkcjonalny prezent - ma kieszonkę, podwójny zamek, mocną rączkę. Dodatkowo wygląda tak samo ładnie zarówno na zewnątrz jak i w środku.

KLIKNIJ ŻEBY ZOBACZYĆKolejną naszą propozycją są nasze autorskie, designerskie wykroje. Są prezentem uniwersalnym - rozmiar dopasowuje na siebie osoba obdarowana. Są przygotowane w ładnej kopercie, która od razu może służyć jako forma przechowywania wykroju i utrzymania porządku. W środku znajduje się czytelna i ładnie opracowana graficznie instrukcja oraz plany układu wykroju. Prezent zawsze mile widziany zarówno dla osoby początkującej, dla osoby średniozaawansowanej jak i zaawansowanej.

KLIKNIJ ŻEBY ZOBACZYĆSzukasz mniej angażujących kwotowo prezentów? Takie też przygotowaliśmy w tym zestawieniu! Nożyczki to podstawowy element wyposażenia kuferka krawieckiego. Ucieszą każdą krawcową - jako pojedynczy prezent lub jako dodatek do większego prezentu. Nowe, ostre nożyce są zawsze trafionym pomysłem - zarówno dla profesjonalisty jak i początkującego. Dobrych nożyc nigdy dość!

KLIKNIJ ŻEBY ZOBACZYĆPraktyczny i pragmatyczny prezent, który nie angażuje dużych środków finansowych - propozycja numer dwa czyli... Nici, których również nigdy nie jest za wiele :) Pojedyncze szpulki włożone do organizera lub innego pięknego pudełka to super pomysł na prezent lub jego uzupełnienie. Jeśli natomiast nie wiesz, jakie kolory wybrać, możesz kupić gotowe zestawy. Zestawienia kolorytyczne zostały skomponowane tak, aby były uniwersalne lub skoncentrowane na konkretnej grupie kolorytycznej.

KLIKNIJ ŻEBY ZOBACZYĆA może... materiały? Muślin, sztruks, bawełna, tkanina bambusowa, satyna, wiskoza, flausz... Każda osoba szyjąca, niezależnie od stopnia zaawansowania i poziomu wtajemniczenia ucieszy się z nowej paczki materiałów. Najlepiej jednak dowiedzieć się wcześniej, jakie materiały lubi szyć osoba obdarowywana. Jeśli natomiast nie masz pewności - poniżej przedstawiamy rozwiązanie problemu :)

KLIKNIJ ŻEBY ZOBACZYĆJeśli nie jesteś pewien/pewna, co może sprawić największą frajdę osobie, dla której przygotowujesz prezent - mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Karta podarunkowa w naszym sklepie umożliwi obdarowanej osobie zakup dokładnie tego, czego potrzebuje!

KLIKNIJ ŻEBY ZOBACZYĆ

Komentarze

Postów nie znaleziono

Komentuj